Exxen' den yeni Leyla ile Mecnun

blank

Exxen, önemli bir yapımı tekrar hayata alıyor. Platform yeni yapımlarla ve eskiye dönük yapımlarla önemli atılımlar yapıyor.

Exxen, çeşitliliğini arttımak adına ilginç projelere imza atıyor. 2011 Yılında TRT ekranlarında yayında olan “Leyla ile Mecnun” dizisini yeniden ekranlara taşıyor. O yıllarda komedi alanında farklı bir tat bıraktıran ve hala kesitleri paylaşımlara arasında yer alıyor. 

Kadro aynı şekilde devam edeceğe benziyor. Bilindik yüzlerin yer aldığı eski kadrosuyla yola devam kararı alındı ve yönetmenlik koltuğunda Onur Ünlü oturmakta. 

Yeni Leyla Deniz Işın. Yakınlarda “Masumiyet” dizinde rol alan Işın, bakalım kadroda nasıl duracak.

Dizinin yönetmeni tarafından Leyla açıklamasından 1 gün geçmeden kamera arkası paylaşımı geldi. Çekimler kısa süre içerisinde başladı ve hoş görüntüler gelmeye başladı. 

Exxen' den yeni Leyla ile Mecnun

Ülkemize Netflix gelmemiş olsaydı büyük ihtimal önemli yol alırdı diye düşünüyoruz. Şimdilik attığı adımlara göre pastadan ufak bir pay alabilir.


Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 13:16

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!