Facebook sayfa yetkilendirme yönetici editör moderatör

Facebook sayfa yetkilendirme yönetici editör moderatör
müşteri hizmetleri

Facebook sayfa yönetici ayarları. Facebook sayfamda yetkilendirme yapmak istiyorum. Facebook sayfa kişi ekleme sayfa yetkisi verme. Facebook' ta birini yönetici yapma yönetici nasıl yapılır?

Facebook' ta sayfa oluşturduğunuzda, otomatik Facebook sayfasına yönetici oluyorsunuz. Facebook sayfanızda birine veya birilerine görev vermek yetkilendirmek için yönetici olmanız gerekmektedir. Facebook sayfalarını yöneten kişiler, 5 farklı görev türünde işlem yapabilirler. Facebook sayfasının görünüşünü, sayfa adını, kişi yetkilendirmeyi, etkinlik oluşturmayı ve diğer işlemleri Facebook sayfa yöneticisi yapar. Aşağıda yer alan ekran görüntüsünde Facebook sayfasında hangi yetkilendirme türlerinin olduğunu ve yetki kapsamını görebilirsiniz.

Facebook sayfa yetkilendirme ayarları

Facebook sayfa yetkilendirme yönetici editör moderatör

Facebook sayfa yetkilendirme nasıl yapılır

Facebook yönetici yetkilendirme

Facebook sayfa ayarları

Facebook sayfa yetkilendirme nasıl yapılır?

Facebook sayfa yöneticiyseniz:
 1. Facebook hesabınızdan Facebook sayfanıza giriniz.
 2. Facebook sayfasının üst tarafında yer alan Ayarlar seçeneğini tıklayınız.
 3. Açılan bölümde sol tarafta bulunan Sayfa Görevleri'ne tıklayınız.
 4. Sağ taraftan Facebook sayfasına yetki vermek istediğiniz kişiyi yazınız:
  • Yetki vereceğiniz kişi Facebook' ta arkadaşınız ise adını yazıp kişiyi seçiniz.
  • Eğer seçeceğiniz kişi arkadaşınız değilse, kişinin Facebook hesabının e-posta adresini yazınız.
 5. Kişi eklediğiniz bölümün altında yer alan menüyü tıklayarak görevlendirme seçeneğini belirleyiniz. (Editör)
 6. Facebook sayfasına kişiyi eklediyseniz aşağıda yer alan Kaydet yazısını tıklayınız. Onaylanması için Facebook şifrenizi yazınız.

  Not: Facebook sayfasında bir kişiye yetkilendirme işlemi yapıldıysa, kişiye bu görev bilgisi gönderilmektedir. Uyarı kişinin Facebook bildirimler bölümünde yer alacaktır.

  Facebook yetkilendirme seçenekleri: Facebook sayfa görevleri ayarlama yönetme. Sayfa düzenlemek ve uygulama eklemek. Sayfa adıyla paylaşım yapmak veya paylaşımı silmek. Sayfa adıyla mesaj gönderebilme. Facebook sayfasına yapılan yorumlar, paylaşımları ve gönderileri yanıtlama veya silme. Sayfadan kişi engelleme veya kaldırma.

  www.andronova.net/facebook-iletisim-musteri-hizmetleri-cagri-merkezi-telefon-numarasi ve www.andronova.net/facebook-supheli-hesap-hareketleri-tespit-ettik yazılarını incelediniz mi?
müşteri hizmetleri
YORUMLAR