Facebook 24 Saat Canlı Yayın Özelliği

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Facebook’ ta artık 24 saat canlı yayın yapılabilecek. Facebook’ ta 24 saat canlı yayın nasıl yapılır? Kesintisiz canlı video yayını ayarları nasıl olacak? Facebook süresiz canlı yayın Android Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7, Note 2 3 4 5, LG, HTC, Sony Xperia, iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6 Plus ve iPhone SE Facebook 24 saat canlı yayın özelliği indir yükle?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Facebook, canlı yayın video özelliğine yeni özellik eklediğini duyurdu. Bu özellik sayesinde Facebook’ ta 24 saat canlı yayın yapılabilecek. Bakalım bu özellik ne gibi olumlu ve olumsuz yanlarını yansıtacak.

Facebook canlı yayın servisine eklenecek bu özellikle artık Facebook kullanıcıları 24 saat kesintisiz canlı yayın yapabilecek. Şuan ki canlı yayında kalıcı olarak kayıt yapılamama sorunu da giderilmiş olacak. Çekilen kayıt bittikten sonrada istendiğinde tekrar seyredilebilecek. Bunun dışında canlı yayında kullanıcılar görüş bildirebilecek. İsterseniz şikayet ve yorum yapılabilecek yeni özellik yakın zamanda Facebook kullanıcılarına ulaşacak.

Facebook 24 saat canlı yayın özelliği

Facebook 24 saat canlı yayın özelliği indir yükle

Facebook 24 saat canlı yayın özelliği

24 Saat canlı yayın özellikle belgesel ve doğa tanıtımlarında daha çok kullanılacak. Peki bu özellik biri bizi gözetliyor muhabbetine dönüşebilir mi! Her an yaşanırken yayınlanması ne gibi sorunları beraberinde getirecek!

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası, YouTube ve Facebook canlı yayın yapma ve Facebook canlı yayın yapma Android canlı video haberlerimize bakabildiniz mi?

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir