Facebook’ a WhatsApp eklendiğinde onaylanamıyor hatası

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Facebook hesabına WhatsApp eklemek istediğinizde sizde onaylanamıyor hatası aldınız mı? “Bir WhatsApp hesabını doğrulamak için Meta Business Manager’ da bir yönetici olmanız gerekiyor” sorununa yönelik bir kaç önerimiz olacak.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Şu iki öneriye kulak verin:

  • Facebook hesabında yönetici misiniz?
  • Numaraya veya hesabınıza yönelik bir engel var mı?

Facebook hesabına WhatsApp eklendiğinde onaylanamıyor

İşlem yapan hesabın yönetici olması gerekiyor. Normalde sayfada bazı değişiklikler veya paylaşımda bulunabilirsiniz. Lakin bu yönetici olduğunuz anlamını taşımaz.

Hesabınıza yönelik bir yaptırım mesajı geldi mi? Kısmi cezalarda işlem engeli uygulanır. Artı eklemek istediğiniz numara başka bir hesaba ekli veya spam olarak algılanmışsa işlem engeli burada da karşımıza çıkar. Unutmadan şüpheli görülen tüm davranışlarda yine engel uygulanır.

WhatsApp eklenmiyor sorununa yönelik genel öneriler

Yönetici hesabına sahip olduğunuzdan emin olun. Eğer öyleyseniz, denemek amaçlı bir tane hesabı daha yönetici hesabı olarak ekleyin. Sonra o hesapla oturum açıp WhatsApp ile bağlamaya çalışın.

İşlemi birde farklı bir cihazla deneyin. Artı oturumunuzu çıkışa atıp tekrardan girin.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
WhatsApp eklendiginde onaylanamiyor 1
Facebook’ a WhatsApp eklendiğinde onaylanamıyor

Uygulamayı algıladığından emin olun. Çoklu WhatsApp kullanıcılarının işlemler sırasında bağlantı kurulumunda sorun çıkardığı oluyor. Burada da birinden birinin durdurulması gerekiyor. Tabi kesin bir bilgi değil.

WhatsApp eklendiginde onaylanamiyor 2
WhatsApp onaylanamıyor hatası

Meta Business Manager yönetici sorunu

Başarılı bir işletme yönetimi için teknolojinin rolü günümüzde önemli hale geldi. Bu nedenle, birçok işletme sahibi Meta Business Manager gibi çeşitli yönetim yazılımlarını kullanır. Ancak, bu yazılımların da hataları olabilir.

Bu sistem, özellikle orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış bir yönetim yazılımıdır. Bu yazılım, işletme sahiplerine finansal yönetim, müşteri ilişkileri yönetimi, stok yönetimi, satış yönetimi ve daha birçok işlevi yönetme imkanı sunar. Ancak, kullanıcılar bazen Meta Business Manager Yönetici Hatası adlı sorunla karşılaşabilirler.

Meta Business Manager yönetici hatası, programın çalışmasını engelleyen bir hatadır. Bu hata, genellikle kullanıcıların sistem yöneticisi olarak oturum açamaması veya yönetici hesabının bloke olması nedeniyle oluşur. Böyle bir durumda, kullanıcılar Meta Business Manager’ı kullanamazlar ve işletme yönetimi işlemlerini gerçekleştiremezler.

Yönetici hatası, genellikle birkaç nedenle ortaya çıkabilir. Bunlar arasında kötü amaçlı yazılım bulaşması, yanlış kurulum, yanlış yapılandırma, yazılım çatışmaları ve diğer sistem hataları yer alır. Bu nedenle, bu hatanın ortadan kaldırılması için birkaç farklı çözüm yöntemi vardır.

Bunlardan ilki, Meta Business Manager’ı kaldırıp tekrar yüklemektir. Bu işlem, yazılımda meydana gelen hataların düzeltilmesine ve hatanın ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir. İkinci yöntem, işletmenin sistem yöneticisi ile iletişime geçmektir. Bu kişi, hatayı çözmek için gerekli adımları atabilir. Üçüncü ve son çözüm yöntemi ise, bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları tespit etmek ve kaldırmaktır.

Sonuç olarak, yönetici hatası gibi sorunlar, işletme yönetimi yazılımlarının da hatalarının olabileceğini gösterir. Ancak, bu hataların çözümü için birkaç yöntem vardır. Kullanıcıların, işletmelerinin ihtiyaçlarına en uygun yönetim yazılımını seçerken, yazılımın özelliklerini ve olası hatalarını dikkatlice incelemeleri önemlidir.

Facebook işletme hesabına WhatsApp eklendiğinde onaylanamıyor sorunu yaşayanlara öneri çözüm adımlarını sunduk.

Öneri başka konularımız:

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir