Facebook açtığım sayfa görünmüyor

Facebook’ ta açtığım sayfa aramada çıkmıyor sorunu ile karşılaştınız mı? Böyle bir şeyin sık görüldüğünü söyleyemeyiz ama olmadığını da söyleyemeyiz.

teknik destek

Facebook’ ta açtığınız sayfa ve Google aramalarında görülmüyorsa bunun nedeni doldurmadığınız zorunlu alanlar olabilir. Bazende bu ağla alakalı bir durumdan ibaret olabiliyor. Eğer sizdeki sorunda eksik bilgi değilse aşağıdaki başvuru adresi ile Facebook’ la iletişime geçebilirsiniz. Bu başvuru formunlarının dışında pek kullanabileceğiniz ek bilgi olmayabilir.

Açtığınız sayfada bu gibi bir eksik bilgi bulunmadığından emin olunuz. Yaş ve ülke kısıtlaması bulunmalı. Sayfada kapak ve profil resmi eklendi olduğundan emin olunuz. Sayfada hakkında bölümünde temel bilgilerin girildiğinden ve sayfa yayın seçeneğinin kullanıldığından da emin olunması gerekiyor.

Not: Sayfayı yayınladıktan sonra uygulama tarafından herhangi bir uyar aldınız mı? Ek bir soru ise hesabınızı doğruladığınızdan emin misiniz?

  • facebook.com/help/contact/351451441588463 veya facebook.com/help/contact/357439354283890 adreste yer alan bölümleri eksiksiz doldurunuz. Eğer hata mesajı varsa ekran görüntüsünü başvuru adresinde yer alan “dosyaları seç” butonu ile ekleyebilirsiniz.
Facebook açtığım sayfa görünmüyor
Facebook açtığım sayfa görünmüyor

Kurallara aykırı oluşturulan sayfalar direk kapatılabilir. Bunun dışında boş bir sayfa gibi çıkma olasılığı da bulunuyor. Sayfa oluştururken dolduracağınız alanların doğruluğudan ve marka ihlaline neden olacak işlemleri yapmadığınızdan da emin olmanızı öneriyoruz.

Aşağıdakilerinde yapılmasında fayda olacaktır diye düşünüyoruz.

  • Tarayıcının gizli sekmesinden sayfaya bakmaya çalışınız.
  • Engel oluşmuş olma olasılığı için farklı sistemlerden ve internet ağından bağlanmaya çalışınız.
  • Uygulamaya güncelleme gelmişse öncekini cihazınıza kurunuz.
  • Profilinize girebilirseniz ek doğrulama yöntemlerinden birini daha kullanın. İşlem onayında hata verirse bilin ki bir yaptırım uygulanmış bundan dolayı işlem yapılamamakta. Bazen bir gün sonra kendiliğinden düzelebiliyor.

Tüm işlemlerde uygulanan yöntemlerin bir kısmı deneme, diğer kısmı ise konuya en yakın işlemlerin yapılması ile bir yol bulunmasıdır. Sonuç beklemek yerine daha fazla ne yapabilirsiniz bunlara bakmanız daha sağlıklı olacağını düşünüyoruz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir