Facebook Canlı Yayın Yapma Android Canlı Video

Facebook Canlı Yayın uygulaması Apple iPhone' dan sonra Android cep telefonu ve tabletlerde de yerini alıyor. Canlı yayın özelliği Android cihazlardan canlı video yayını yapmayı sağlayacak. Facebook Canlı Yayın yapma Android canlı video! Facebook, canl

Facebook Canlı Yayın Yapma Android Canlı Video
banner192
Facebook Canlı Yayın uygulaması Apple iPhone' dan sonra Android cep telefonu ve tabletlerde de yerini alıyor. Canlı yayın özelliği Android cihazlardan canlı video yayını yapmayı sağlayacak. Facebook Canlı Yayın yapma Android canlı video! Facebook, canlı Yayın özelliği gelecek hafta ABD' de kullanıma açılacak. İlk canlı yayın hizmeti iOS Apple cihazlarda yerini almıştı. Şimdi de Android cihazlarda hizmete alınacak. Kısa zaman önce Facebook ile Google arasında yaşanan sorunlar nedeniyle, Facebook'un uygulamalarını çekmesi gündeme gelmişti. Bu sorunun kanıtı olarak test amaçlı Facebook, 1 hafta Google Play Store' den uygulamasını kaldırmıştı. Bakalım Android cihazlarda hizmete girecek canlı yayın, ne gibi bir değişimlerle gelecek.

Facebook Canlı Yayın Yapma Android Canlı VideoFacebook Canlı Yayın Yapma Android Canlı Video 2016

Facebook Canlı Yayın Yapma Android Canlı Video

Yurt dışı haber kaynağında Facebook, canlı yayın özelliğini Android cihazlar için uyumlu hale getirdikten sonra kullanıcılara açacağı yer aldı. Canlı yayın, iOS sisteme sahip cihazlar için hizmet veren Facebook, şimdide Android cihazlar için çalışmalarını sürdürüyor. Facebook ileti yazma bölümünde yer alan haber kaynağı seçeneğinden canlı video özelliğini seçip, canlı video yayını yapacağınız sırada herkesin sizi göreceğini belirten bir uyarı alacaksınız. Canlı yayın video özelliği hangi yaş grubu, izleyici isimleri, sayıları, ekranda yer alacak bilgiler ve bazı seçenekleri seçtikten sonra yayıla başlayabileceksiniz. Yaptığınız etkinliği kaçıranlar için Zaman Çizgisi adında bir seçenekte yer alacak. Zaman Çizgisi nedir: Facebook canlı yayını kaçıranlar için video kaydı yapılarak daha sonra tekrar yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Facebook, Android telefon ve tabletler için canlı yayın hizmetiyle, artık Facebook' un sınırlarının olmadığını bir kez daha anlıyoruz.
YORUM EKLE
DMCA.com Protection Status