Facebook canlı yayında altyazı ve eklenti geliyor

blank

Facebook yeni özelliklere yer vermeye devam ediyor. Facebook’ ta canlı yayında altyazı ekleme bölümü ve sözlü eklentiler özelliği oldukça ilgi çekmesi bekleniyor.

teknik destek

Facebook uygulaması çeşitli yeniliklerle göz önüne gelmektedir. Facebook uygulamasına gelen yenilikler oldukça fazladır. Sürekli yenilenen ve güncellenen program, oldukça sevilen ve kullanışlı bulunan bir sosyal ağdır. Sürekli takip edilen ve diğer uygulamalar ile kıyasıya yarışan Facebook yepyeni özellikler getirmeyi amaçlıyor. Uygulamaya yepyeni canlı yayın özlediği geliyor.

Uzun zamandır canlı yayın özelliği bulunan Facebook şimdide bu özelliği güçlendiren alt yazı özelliği geliyor. Video izlediği ve canlı yayın özelliği ile gündeme gelen uygulamaya şimdi de altyazı eklentisi ekleniyor.

Facebook modern canlı yayın eklentisi geliyor

Ağın gitgide eskisi popülerliği gidiyor gibi duruyor. Sanırım şirket bunun farkında ve buna yönelik yenilikleri çıkarıyor. Lakin zamanla bir noktadan sonra aynı şeyler insanı sıkıyor. İster istemez zamanla en çok ziyaret edilen ağlar eski yerini koruyamayabilir.

Facebook canlı yayında altyazı ve eklenti geliyor

Şimdilerde moda olan yayın yapma özelliği bütün sosyal ağlarda oldukça takip edilen özellikler arasında yer alıyor. Aktif ve canlı olarak bu yayınlara sözlü eklentiler ekleme özelliğini yansıtan uygulamada oldukça keyifli yayınlar yapılacağı düşünülüyor. Direkt olarak yorum ve eklenti olarak detay eklenerek yayın yapılabilecek.

Facebook canlı yayına altyazı ekleme 

Video kısmında oldukça iyi olan Facebook canlı yayında davet etme, özel alanlar oluşturma ve son olarak yazı ekleme özelliği ile daha çok özelliklere yer vereceğiz görülüyor. Bütün bu yenilikler ile oldukça dikkat çeken uygulama adının hakkını vermeye devam ediyor. Platformda gelen yeniliklerin yanına şimdi de bu özellik eklenerek, canlı yayında altyazı ekleme bölümü oldukça çarpıcı ve dikkat çekici bulunuyor. Facebook altyazı ekleme ile yayın sırasında altyazı ekleme yapılabilecek. Özellik öncelikle aktif edilerek yayına başlanılacak.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!