Facebook canlı yayında kişi engelleme izleyici engellemek

banner186

Facebook üzerinden canlı yayın yaparken kişi nasıl engellenir? Canlı yayında kişi engelleme / izleyici engelleme ve yorum engelleme nasıl yapılır?

Facebook canlı yayında kişi engelleme izleyici engellemek

banner192
Facebook' ta canlı yayın sırasında kişi nasıl engellenir? Facebook canlı yayında kişi engelleme. Canlı yayında izleyici engelleme nasıl yapılır? Facebook' ta canlı yayında kişi engelleme izleyici yorum engellemek. Facebook müşteri hizmetleri.

iOS iPhone veya Android cep telefondan Facebook uygulamasını açınız. Facebook hesabınızdan Zaman Tüneli, Haber Kaynağı veya Facebook sayfanıza tıklayınız. Yayınla yazısına dokunup bir açıklama girip canlı yayına geç seçeneğine dokununuz. Yayını durdurmak için bitir yazısına dokunun.

Facebook canlı yayın şuan için 90 dakikadan fazla olamaz. Ama kısa süre sonra 24 saat canlı yayın yapılabilecek. Haberi detayı buradan Facebook 24 saat canlı yayın özelliği inceleyebilirsiniz. Yayınınız bittiği zaman canlı yayın videosu zaman tünelinizde kalır.

Facebook canlı yayında kişi engelleme

Facebook' ta canlı yayında bir izleyiciyi engellemek istiyorsanız, yorum yapan kişinin yorumu yanında yer alan profil simgesine dokunup "Engelle" seçeneğine dokununuz. Aynı şekilde engelleme yaptığınız kişinin engellemesini kaldırabilirsiniz.

Facebook canlı yayında kişi engelleme izleyici engellemek

Engelleme hatası alırsanız oturumu kapatıp tekrar hesap girişi yapıp yeniden deneyiniz.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Birol Ellibeş Cakir - 1 yıl önce
Merhaba canlı yayın yapamıyorum engellenmiş durumdayım ama kurallara uygun olmayan bir paylasim veya konuşma yapmadım nedenini bilmiyorum...sizlerden ricam engelimin kaldırılmasıni arz ediyorum..annem babamla turkiyede canlı olarak görüşüyoruz saygılar
Avatar
Vura - 13 ay önce
Canlı yayın yaparken engel yidim.n olur kaldırın herseyi anladim
Avatar
Esin yildirim - 7 ay önce
Canli yayin yapamiyorum faceden kaldirirmisiniz
Avatar
Esin yildirim - 7 ay önce
Faceden canli yayin yapamiyorum lutfen engelu kaldirirmisiniz
Avatar
Osman yavuz - 2 ay önce
Canli yayin yapamiyorum lutfen yardimci olun