Facebook, Giriş Seviyesi Android Telefonlar İçin Facebook Lite’ı Duyurdu! [APK İndir]

blank

Facebook, mobil platformlara uyarlanan uygulamalar arasındaki belki de en başarılı olanlardandır. Tonlarca özelliğini başarıyla mobil uygulamasına aktaran Facebook, bunca özelliğin dezavantajını da görmekte. Düşük özellikli giriş seviyesi cihazlarda takılmalara sebep olan bu önemli dezavantaja çözüm olarak, Facebook Lite versiyonu yayınlandı.

teknik destek

Android için yayınlanan Facebook Lite versiyonu, aşırı ve 3G/4G gibi yüksek hızlı veri bağlantısı kullanma imkanı olmayan kullanıcıların da yardımına koşuyor. Daha düşük boyutta ve daha hızlı olan Facebook Lite versiyonu Play Store’da paylaşılmasına rağmen henüz bir çok ülkede aktif değil.

facebook-lite

Eğer sizin de Android telefonunuzun özellikleri pek iyi değil ve mevcut Facebook uygulaması cihazınızı yavaşlatıyor ve hızlı çalışmıyorsa, aşağıdaki bağlantıdan Facebook Lite versiyonunun .apk dosyasını telefonunuza indirerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!