Facebook Gizli Bağlanma Gizli Gezinme Sayısı

Facebook kullanıcıların büyük bir oranı Facebook sitesine güvenmiyor. Facebook' ta nasıl gizli dolaşılır? Facebook' ta gezinirken bilgilerin güvenliğini sağlama, bilgilerin çalınmasını önleme ve Facebook gizli bağlanma gizli gezinme için ne yapmalıyım?

Facebook Gizli Bağlanma Gizli Gezinme Sayısı
müşteri hizmetleri
Facebook kullanıcıların büyük bir oranı Facebook sitesine güvenmiyor. Facebook' ta nasıl gizli dolaşılır? Facebook' ta gezinirken bilgilerin güvenliğini sağlama, bilgilerin çalınmasını önleme ve Facebook gizli bağlanma gizli gezinme için ne yapmalıyım? Tayvanlı güvenlik araştırmacısı Orange Tsai, Facebook' a ait sunucuya sızarak dosya yükleme sisteminde bulduğu bir açık sayesinde Facebook' tan 10.000 $ ödül aldı. Tabi Facebook' ta açık bulunduğu haberi yayılmasıyla, Facebook kullanıcıları yine tedirgin oldu. Zaten bir çok kullanıcı Facebook' u güvenli bulmuyordu. Facebook ise güvenlik için yoğun şekilde çalışma başlattı. Kullanıcılarına merak etmeyin Facebook sizi güvende hissetmenizi sağlayacak çalışmalarına devam ediyor. Bu yıl yapılan bir açıklamada 1 Milyon Facebook kullanıcısı Tor denilen ağı tercih ederek Facebook' a erişim yapıyor. İlginç olan 2015 yılında yapılan araştırmada bu rakam 500-525 bin arasındayken neden bu şekilde büyük bir kullanıcıya ulaştığı dikkat çekti. Tabi son gelişmelerle bu sayının artması bekleniyor. Ama şunu da belirteyim Facebook kullanıcılarının bir çoğu hemen hemen tüm özel şeylerini paylaşmakta. Ek olarak unutmayalım ki söz uçar yazı kalır!

Facebook gizli bağlanma gizli gezinme

Facebook gizli bağlanma gizli gezinme Tor ağı, internette dolaşırken iz bırakmadan rahat bir şekilde hareket etmeyi sağlamasından dolayı, büyük bir kullanıcısı bulunmakta. Bazende yasaklı olan sitelere erişim için kullanılmaktadır. İnternet' e nereden girerseniz girin güvenliği kendiniz sağlayın. Bilinçli kullanıcı daha güvende olur! Cep telefondan ve bilgisayardan Facebook giriş sorunu ve Facebook hesabını dondurmak veya silmek haberlerimize baktınız mı?
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
serpil tokgoz
serpil tokgoz - 1 hafta Önce

Yardim