Facebook hesabı aç oyunu kullan dönemi

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Facebook oy işine de el attı. Artık Facebook üzerinden oy kullanılabilecek. Şuan için ABD’ de denemeler başladı. Facebook hesabı aç oyunu kullan dönemi başladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Alanını genişleten Facebook, oy sistemi ile ilgili bir yeniliği hayata aldı. Başka ülkelerde de farklı faaliyetlerde yerini alacak mı bilinmez ama büyük kullanıcı yapısından dolayı belli bölgelerde kullanım olackatır.

Facebook, Amerika kullanıcılarına kolaylık sağlayan bir uygulama başlattı. 2016 ABD Başkanlık Seçimi için oy kullanmaya teşvik amaçlı seçimlerde oylarınızı Facebook üzerinden kullanabilmelerine imkan sağlandı.

Facebook, ABD merkezli kullanıcılarına sunduğu hizmet, 18 yaş üstü kullanıcıların oy verme imkanını sağlayacak.

Facebook, “Haber Kaynağı” özelliğinde yaptığı bazı değişimlerle ABD kullanıcılarının oy kullanım oranını yükseltmeyi hedefliyor.

ABD Hükümetinden yapılan açıklamada; Facebook kullanıcıları ABD genelinde çok fazla kullanıcısı olduğundan bu şekilde bir uygulamaya onay verdiklerini açıkladılar.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Facebook’ ta Haber Kaynağında bulunan “Register” seçeneği ile 4 gün boyunca oy kullanabilecek. Bakalım bu gibi uygulamalar Türkiye‘ de ne zaman başlayacak.

media 10982
Facebook hesabı aç oyunu kullan dönemi

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak