Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi

Facebook Hesabında şüpheli Hareketler Tespit Edildi ve Hesabın Bir Güvenlik önlemi Olarak Geçici Bir Süre için Durduruldu Hatası

Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi
Facebook' ta şüpheli hareketler tespit edildiğini belirten veya hesabın güvenlik nedeniyle geçici bir süre durduruldu şeklinde hata alan kullanıcılar çözüm yazımızda.

Facebookta hesabında şüpheli hareketler tespit edildi şifrenizi değiştiriniz uyarısı ne demek? Facebook Hesabında şüpheli Hareketler Tespit Edildi ve Hesabın Bir Güvenlik önlemi Olarak Geçici Bir Süre için Durduruldu Hatası çözümü nedir? Facebook hesabım çalındı. Birsi Facebook hesabımı çalmaya çalışıyor. Facebook şikayet başvuru adresi var mı? Facebook müşteri hizmetleri Facebook destek hattı veya Facebook çağrı merkezi telefon numarası Türkiye' de var mı? Hesabım neden durduruldu çözümü nedir?

Facebook başvuru adresleri facebook.com/help/contact/295309487309948 ve facebook.com/help/contact/255904741169641

Bu hata bazen çok fazla yanlış şifre denemesinden bazende başka ip adreslerinden giriş denemesi kaynaklı olabiliyor.

Bazende hesap çalma girişimleri sebebi ile güvenlik önlemi alınarak hesap kilitleniyor. Yukarıdaki iletişim formunu kullanınız. Alternatif olarak bilgisayardan da deneyiniz.

Farklı yerlerden özellik yurtdışından hesap girişi gibi durumlar bu soruna yol açar. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için tüm güvenlik seçeneklerini doldurunuz.

Bilgisayardan da giriş yapmaya çalışınız. Gerekli yönergeleri takip ediniz. Bir ihtimal kimlik istenebilir. Birde resimli kod doğrulama.
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat küçükkoç
murat küçükkoç - 3 ay Önce

facebookum yıllardır spam icerik yayıyor ne yapmam gerekir spam ve icerigi kaldırırsanız sevinirim