Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi

banner186

Facebook Hesabında şüpheli Hareketler Tespit Edildi ve Hesabın Bir Güvenlik önlemi Olarak Geçici Bir Süre için Durduruldu Hatası

Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi

banner192
Facebook' ta şüpheli hareketler tespit edildiğini belirten veya hesabın güvenlik nedeniyle geçici bir süre durduruldu şeklinde hata alan kullanıcılar çözüm yazımızda.

Facebookta hesabında şüpheli hareketler tespit edildi şifrenizi değiştiriniz uyarısı ne demek? Facebook Hesabında şüpheli Hareketler Tespit Edildi ve Hesabın Bir Güvenlik önlemi Olarak Geçici Bir Süre için Durduruldu Hatası çözümü nedir? Facebook hesabım çalındı. Birsi Facebook hesabımı çalmaya çalışıyor. Facebook şikayet başvuru adresi var mı? Facebook müşteri hizmetleri Facebook destek hattı veya Facebook çağrı merkezi telefon numarası Türkiye' de var mı? Hesabım neden durduruldu çözümü nedir?

Facebook başvuru adresleri facebook.com/help/contact/295309487309948 ve tr-tr.facebook.com/help/contact/255904741169641 Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi

IP adresi engellendi uyarısı alıyorsanız, Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi yazımıza bakabilirsiniz.

Bu hata bazen çok fazla yanlış şifre denemesinden bazende başka ip adreslerinden giriş denemesi kaynaklı olabiliyor.

Bazende hesap çalma girişimleri sebebi ile güvenlik önlemi alınarak hesap kilitleniyor. Yukarıdaki iletişim formunu kullanınız. Alternatif olarak bilgisayardan da deneyiniz.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×