Facebook Hesap Silme | Facebook Hesap Dondurma

Facebook hesabını tamamen nasıl silerim? Face hesap silmek kapatmak için ne yapmalıyım? Facebook hesabımı nasıl kapatırım? Facebook hesabını dondurmak silmek. Facebook hesap silme Facebook hesap dondurma. Facebook nasıl silinir? Facebook hesabı nasıl kapa

Facebook Hesap Silme | Facebook Hesap Dondurma
banner192

Facebook tamamen silmek yani bazı kullanıcıların diliyle Face hesap silmek kapatmak için ne yapmalıyım? Facebook hesabımı nasıl kapatırım ya da kapatmak yerine hesabını dondurmak isteyebilirsiniz.

Facebook hesabınızı tekrar kullanmayacaksanız, Facebook hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Hesap kapatma başvurusundan sonra 14 gün hesabınıza girmemeniz gerekiyor. Eğer tekrar giriş yaparsanız, Facebook hesabınız tekrar etkinleşir.

Facebook hesap silme başvurusundan 14 gün sonra hesabınızda bulunan tüm paylaşımlar ve kişisel bilgiler silinecektir. Silinen hiçbir veri geri alınamayacaktır. Facebook hesabının tamamen silinmesi 90 gün kadar sürebilmektedir.  Eğer önemli paylaşımlarınız varsa hesabınızın kopyasını indirebilirsiniz.

Facebook hesabını kalıcı olarak kapatmak için başvuru adresi " hesap silme " tıklayarak aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Her hangi bir hata durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Hesap Silme

facebook müşteri hizmetleri

facebook hesap silme

Facebook hesabınızı sildiğiniz zaman, Facebook profilinize artık ulaşamayacaksınız. Ama başkaları ile yaptığınız paylaşımlar ve yazışmalar karşı taraftan silinmez.

Facebook Hesabımın Kopyasını Nasıl Alırım İndirebilir miyim?

Facebook hesabınızda bulunan paylaşımların yedeğini alabilirsiniz. Bunun için hesabınıza giriş yaptıktan sonra, Ayarlar bölümünden hesap kopyasını alabilirsiniz. Facebook hesabının profil bölümünde yer alan "Ayarlar" yazısını tıklayınız. Genel Hesap Ayarları altında bulunan "Facebook verilerinin kopyasını indir" seçeneğini tıkladıktan sonra, ekrana gelen "Arşivimi Başlat" seçeneği ile hesabınızı yedeğini alabilirsiniz.

Facebook hesap silme / kapatmak İstemiyorum onun yerine hesabını dondurmak istiyorum

Facebook hesabı dondurulduğunda ne olur? Profil kapatılır, hesap adı, kişisel bilgiler, profil fotoğrafı ve Facebook paylaşımların çoğu görünümden kaldırılır. Başkaları bazı bilgilere ulaşabilir. Örnek kendi arkadaş listelerinde ad ve gönderimler bazen görebilmeye devam edebilir.

facebook hesap silme facebook hesap silme istiyorum tamamen kapatmak
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatma gul
fatma gul - 1 yıl Önce

Silmek istiyorum