Facebook indir Google Play Store App Store

iPhone telefona ve Samsung Galaxy telefona Facebook indir mobil uygulama yükle ücretsiz.

Facebook indir Google Play Store App Store
müşteri hizmetleri

Facebook indir yeni son sürüm ücretsiz cep telefonu ve tablette yükle. Facebook' u mobil cihazlarda zorlanmadan kullanmak için Facebook Mobil uygulaması tercih edebilirsiniz. WhatsApp Android ve iOS iPhone cep telefona indirmeniz için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz. WhatsApp ile ilgili tüm sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Ama şunu belirteyim donanımı düşük veya orta seviyede cihazlarda ara ara donma veya ağır çalışmaya neden olduğuna dair şikayetler olmuştur. Bu şikayetler için çözüm önerisi olarak Facebook Lite uygulamasını önerilmiştir.

Aşağıda alt tarafında bulunan Facebook uygulamasının, Android ve iOS (iPhone) cihazlar için resmi indirme adresleri yer almaktadır. Facebook Lite uygulaması, Facebook' un resmi uygulamasıdır. Uygulama ile ilgili  Facebook Lite indir haberimizi inceleyebilirsiniz.

Facebook indir

Facebook uygulaması son sürüm indir Facebook indir Face Son Sürüm

Facebook indir mobil uygulama yükle ücretsiz

Facebook uygulamasının Android sürümü play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.katana adresten ve iPhone iOS sürümü içinde bu itunes.apple.com/app/facebook/id284882215 adresten indirip yükleyebilirsiniz.

Aranan kelimeler: Facebook video, Facebook ücretsiz indir, m Facebook giriş ve Facebook yeni sürüm.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR