Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi

Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi. Facebook Instagram hesabıma girerken IP adresin geçici olarak engellendi uyarısı aldım ne yapmalıyım çözümü nedir? 

Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi
Facebook ve Instagram hesabıma girerken IP adresi geçici olarak engellendi şeklinde bir hatayla karşılaştınız mı?

IP adresin geçici olarak engellendi hatası sorunu nasıl çözülür? Facebook' a nasıl girerim. IP hatasının nedeni nedir? Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi. Instagram hesabım engellendi IP hatası alıyorum. Instagram giriş sorunu hatası.

IP Adresin Geçici Olarak Engellendi

Facebook Instagram IP adresin geçici olarak engellendi

Görünüşe göre mevcut IP adresindeki kullanıcılar bu özelliği çok sık veya kötüye kullanıyor. Bu nedenle bu IP'nin bu özelliği kullanması iki günlüğüne engellendi. Nedeni çok sayıda giriş denemesi ya da geri ileri butonlarının sık kullanılması kaynaklı olabilir. Bunun dışında şüpheli hareketler neden olabilir. Bu uyarıyı kaldırmak için Google Chrome tarayıcıdan "Yeni gizli pencere" ile Facebook' a giriş yapabilirsiniz.

Facebook ve Instagram Yardım Merkezinden engellemeler hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Yardım merkezini incelerken izinler hakkında bölümü inceleyiniz. Facebook nelere izin vermez? Facebook ne tür davranışlara kötü sakıncalı davranışlar olarak adlandırır? Facebook'a yapılan şikayetle her şey kaldırılır mı?

Facebook Instagram hesap sayfa şikayet edilme sayısı, içeriğin ya da hesabın kaldırılmasını etki eder mi? Facebook bazı durumlarda neden sınırlama yapıyor?

Facebook sorunları ile ilgili önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR