Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş

Facebook e-posta çalındı mail adresim değiştirilmiş nasıl geri alırım? Çalınan mail adresini nasıl geri alırım? Çalınan e-posta hesabımı nasıl geri alırım?

Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş
banner192

Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş ne yapmalıyım? Çalınan e-posta hesabı nasıl geri alınır? Facebook hesap kurtarma şikayet başvuru adresi var mı? Facebook' ta çalınan mail hesabı nasıl kurtarılır? Facebook müşteri hizmetleri. Facebook hesabıma ulaşamıyorum. Facebook şifre sıfırlamada hesabıma ulaşamıyorum. Facebook şifre sıfırlamada hesap yok diyor.

İşte bu gibi sorunlar için mevcut bir iletişim adresleri yer alıyor. İlgili alanları net bir şekilde istenilen bilgilerle doldurunuz.

Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş nasıl geri alırım?

Facebook hesabımın şifresini unuttum mu acaba! Facebook hesabıma kayıtlı e-posta adresini unuttum hatırlamıyorum. Facebook hesabıma erişim yapamıyorum. Acaba Facebook hesabım çalınmış olabilir mi!

Facebook sitesinden şifreni mi unuttun? seçeneği ile hesap güvenlik adımlarını takip ediniz. Hesabınız aratırken mail adresinizle, Facebook kullanıcı adıyla ya da cep telefonu numarası ekli ise onla aratın. Güvenlik sorularına cevap veremiyorsanız veya erişim sağlayamıyorsanız, "Bunlara artık erişimin yok mu?" seçeneğiyle devam ediniz. Facebook ile ilgili tüm sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Facebook şifrem çalındı Facebook hesap kurtarma ve Facebook şifremi unuttum nasıl sıfırlarım konularına da bakmanız yararlı olabilir.

facebook müşteri hizmetleri

Facebook kayıtlı e-postam çalındı başvuru adımları

Facebook kayıtlı e-postam çalındı Facebook kayıtlı e-postam çalındı nasıl geri alırım çalınan facebook hesabını kurtarma facebook mail hesabım çalındı ne yapmalıyım

Yukarıdaki adımlarda Facebook şifre sıfırlama yaptınız mı? Ekrana gelen güvenlik adımlarına cevap veremiyor musunuz? O zaman "Bunlara artık erişimin yok mu?" seçeneğini kullanınız. Bu seçenekle de hesabınıza ulaşamadıysanız, aşağıdaki adımları deneyiniz. Unutmadan Facebook' ta kullandığınız mail adresinde de aynı adımları deneyiniz. Şifre sıfırlama ve erişim yok seçeneklerini deneyin.

Facebook kayıtlı e-postam çalındı. Facebook şikayet başvuru adresi.

Facebook hesabınız çalındıysa başvuru adresi. Facebook hesabınızı kimlik kartınızla doğrulamak için başvuru adresi. Facebook erişim sorunu yaşıyorsanız veya Facebook ile iletişime geçmek istiyorsanız başvuru adresi.

Facebook hesabının size ait olduğunu doğrulamak için nüfus cüzdanı veya ehliyet kullanılabilir. Bu seçenek Facebook hesabınıza hiç bir şekilde erişemiyorsanız veya Facebook hesap çalındı başvurusu yaptınız ama güvenlik sorularına yanıt veremediyseniz o zaman tercih edilebilir. Kimliğinizin ekran görüntüsünü (T.C kimlik numaranızı gizleyerek) göndermeniz gerekiyor.>

Facebook hesabınızı açarken kullandığınız veya daha sonra eklediğiniz mail adresini hatırlamıyorsanız, arkadaşlarınızdan bir kişiye sizin zaman tünelinize giderek Hakkında bölümünde yer alan İletişim Bilgileri seçeneğinde yer alan mail adresine bakmasını söyleyebilirsiniz. >

Facebook hesabınız görüntüleyin. Facebook hesabınızın internet adresinizde kullanıcı adınıza ulaşabilirsiniz. Eğer Facebook hesabınıza ulaşamıyorsanız, arkadaşlarınızda hesabınız göremiyorsa ve Facebook şifre sıfırlama bölümünden de hesabınızın yok görülüyorsa hesabınız kapatıldı veya dondurulmuş olabilir.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozan altuntas
Bozan altuntas - 2 ay Önce

Benim e posta erisimim. E giremiyorum birde şifresine almislR

Ayşe akkaş
Ayşe akkaş - 3 ay Önce

Email facbookum çalındı 1 ay oldu kullaamıyorum

Figen
Figen - 4 ay Önce

E posta bilgim başkasının eline geçti bilgiler bendede var hesabımı kurtardım hesaba girip yeni e posta ekledim fakat eski e postamdan tekrardan giriş yapılmış face şifrem değiştirilmiş bunun için güvenlik hesabı tamamiyle kapatmış giren şahıs benim abim tutmuş ,hesap açılsın diye fotomu atmış inceleme bölümüne ne yapmam lazım ,eski e postalarımı hesap açıldığı zaman tamamiyle yok edip yeniden hesabıma devam etmek istiyorum ,hesap 2011 yılına ait hesap kapanmıştı bir ara face yardımcı oldu yeniden e posta eklememi önerdi bende yeniden oturum açıp ekledim bu iki e postanın şifresi abimin eline geçti ve ben rahatsızım bu konuda ilk açtığım ana e postasından hesabıma ulaşıyor sanırım çünkü ikinci e postanın telefon nosu bana ait ana e postanın telefon nosu onda kod ona gidiyor napmam lazım

Hesap bilgi değişiklik talebi
Hesap bilgi değişiklik talebi @Figen - 4 ay Önce

Konuda facebook giriş sorunu formu var. Bu formla talebinizi iletiniz.

Meltem
Meltem - 4 ay Önce

Facebookhesabım çalındı hiç bir bilgime ulaşamıyorum yardıma ihtiyacım var

Seray
Seray - 11 ay Önce

Facem ve eposta adresim calnd lutfen yardm edin

Facebook ile iletişime geçtiniz mi
Facebook ile iletişime geçtiniz mi @Seray - 11 ay Önce

Haber içerisinde bulunan iletişim başvuru adreslerini kullandınız mı?

M asal I ışık
M asal I ışık - 12 ay Önce

Feysim çalındı e postam sifrem hepsi gitti facemden çok kotu şeyler yazıyor lütfen yalvaririm yardım edinnn yalavarırimmmmm

Hesabım çalındı yardım
Hesabım çalındı yardım @M asal I ışık - 12 ay Önce

Sorun için detaylar andronova.net/facebook-sifrem-calindi-facebook-hesap-kurtarma

Sevim gocmen
Sevim gocmen - 1 yıl Önce

Facebook Hesabım çalındı mail sifermi umttum yardim

Fatma
Fatma - 1 yıl Önce

Facebook sifrem çalındı

Çalınan şifre için başvuru
Çalınan şifre için başvuru @Fatma - 1 yıl Önce

Haber içerisinde 3 tane iletişim adresi var bunlarla başvuru yapabilirsiniz. Geri dönüşe göre sitemize yorum bırakabilirsiniz.

Fatma
Fatma - 1 yıl Önce

Facebook sifrem çalındı

Tolga Altuner
Tolga Altuner - 1 yıl Önce

E postam çalındı

Elif
Elif - 1 yıl Önce

Feysimi çalındı e postaam şifrem hepsi gitti nolur yardım edim