Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş

media 11587

Facebook e-posta çalındı mail adresim değiştirilmiş nasıl geri alırım? Çalınan mail adresini nasıl geri alırım? Çalınan e-posta hesabımı nasıl geri alırım? Kesin çözümü başvuru adresleri.

Andronova

Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş ne yapmalıyım? Çalınan e-posta hesabı nasıl geri alınır? Facebook hesap kurtarma şikayet başvuru adresi var mı? Facebook’ ta çalınan mail hesabı nasıl kurtarılır? Facebook hesabıma ulaşamıyorum, şifre sıfırlamada hesabıma ulaşamıyorum. Facebook şifre sıfırlamada hesap yok diyor. Facebook müşteri hizmetleri yardım almak için konular. İşte bu gibi sorunlar için mevcut bir iletişim adresleri yer alıyor. İlgili alanları net bir şekilde istenilen bilgilerle doldurunuz.

Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş nasıl geri alırım?

Facebook hesabımın şifresini unuttum mu acaba! Facebook hesabıma kayıtlı e-posta adresini unuttum hatırlamıyorum. Facebook hesabıma erişim yapamıyorum. Acaba Facebook hesabım çalınmış olabilir mi!

Facebook sitesinden şifreni mi unuttun? seçeneği ile hesap güvenlik adımlarını takip ediniz. Hesabınız aratırken mail adresinizle, Facebook kullanıcı adıyla ya da cep telefonu numarası ekli ise onla aratın. Güvenlik sorularına cevap veremiyorsanız veya erişim sağlayamıyorsanız, “Bunlara artık erişimin yok mu?” seçeneğiyle devam ediniz. Facebook ile ilgili tüm sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Facebook şifrem çalındı Facebook hesap kurtarma ve Facebook şifremi unuttum nasıl sıfırlarım konularına da bakmanız yararlı olabilir.

Facebook kayıtlı e-postam çalındı başvuru adımları

Yukarıdaki adımlarda Facebook şifre sıfırlama yaptınız mı? Ekrana gelen güvenlik adımlarına cevap veremiyor musunuz? O zaman “Bunlara artık erişimin yok mu?” seçeneğini kullanınız. Bu seçenekle de hesabınıza ulaşamadıysanız, aşağıdaki adımları deneyiniz.

Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş

Facebook kayıtlı e-postam çalındı başvuru adımları

e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş

facebook şifre sıfırlama hesap yok

Unutmadan Facebook’ ta kullandığınız mail adresinde de aynı adımları deneyiniz. Şifre sıfırlama ve erişim yok seçeneklerini deneyin.

Facebook kayıtlı e-postam çalındı Facebook şikayet başvuru adresi

Facebook hesabınız çalındıysa başvuru adresi. Facebook hesabınızı kimlik kartınızla doğrulamak için başvuru adresi. Facebook erişim sorunu yaşıyorsanız veya Facebook ile iletişime geçmek istiyorsanız başvuru adresi.

Facebook hesabının size ait olduğunu doğrulamak için nüfus cüzdanı veya ehliyet kullanılabilir. Bu seçenek Facebook hesabınıza hiç bir şekilde erişemiyorsanız veya Facebook hesap çalındı başvurusu yaptınız ama güvenlik sorularına yanıt veremediyseniz o zaman tercih edilebilir. Kimliğinizin ekran görüntüsünü (T.C kimlik numaranızı gizleyerek) göndermeniz gerekiyor.

Facebook hesabınızı açarken kullandığınız veya daha sonra eklediğiniz mail adresini hatırlamıyorsanız, arkadaşlarınızdan bir kişiye sizin zaman tünelinize giderek Hakkında bölümünde yer alan İletişim Bilgileri seçeneğinde yer alan mail adresine bakmasını söyleyebilirsiniz. 

Facebook hesabınız görüntüleyin. Facebook hesabınızın internet adresinizde kullanıcı adınıza ulaşabilirsiniz. Eğer Facebook hesabınıza ulaşamıyorsanız, arkadaşlarınızda hesabınız göremiyorsa ve Facebook şifre sıfırlama bölümünden de hesabınızın yok görülüyorsa hesabınız kapatıldı veya dondurulmuş olabilir.


Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 19:03

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın