Facebook kimliğinizi doğrulamanız gerekiyor sayfanız geçici kilitlendi

Facebook kimliğinizi doğrulamanız gerekiyor sayfanız geçici kilitlendi
müşteri hizmetleri
Facebook kimlik doğrulama sorunu hatası. Facebook geçici olarak kilitlenmiştir ve kimlik doğrulaması isteniyor. Sayfanız geçici kilitlendi ne yapılmalı diyenler işiniz biraz zor.

Facebook hesabınız geçici olarak kilitlenmiştir. Saatlik zaman aşımı uyarısı. Arkadaş fotoğrafları ile güvenlik doğrulaması.

Facebook' agiremiyorum şifremi giriyorum kimliğinizi doğrulamanız gerek diyor. Sonra tamam diyorum facebook sayfanız geçici olarak kilitlenmiştir diyor düzeltmek için kontrole girdim. Arkadaş fotoğraflarında tanımlamayı yaptım, sonra facebook şifremi değiştirmemi istedi değiştirdim. Kullanıcı adınızı tanımlamalısınız diye yine başa döndü. Ama bu defada girmedim arkadaş resim doğrulama olmadı.

Facebook kimliğinizi doğrulamanız gerekiyor

Saatlik zaman aşımı uyarısı aldım. Güvenlik sorusunu hatırlamıyorum ve mailden denedim olmadı. Kaç kere değiştirdim şifremi yine aynı sonuç oluyor. Saatlik zaman aşımı diyor ama kaç saat oldu şimdi yeniden denedim hala aynısını oluyor. 

Tek çare kimlik ile doğrulama. Bazen kimliğin görüntüsü ve gönderdikleri kodu bir kağıda yazıp resim çekilip geri göndermeniz istenebiliyor.

Zaman aşımı da verilen süre dolmadan güvenlik nedeniyle giriş denemesi yapamazsınız. Yine de başka bir internet ağından deneyebilirsiniz.

Alternatif olarak sitemizde gönderme adresine ulaşabilirsiniz.
müşteri hizmetleri