Facebook kimliğinizi doğrulamanız gerekiyor

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Facebook kimliğinizi doğrulamanız gerekiyor sorununda istenilen kimlik doğrulama yapılması. Tabi talep gönderim alanı açılmama sıkıntısı da yaşanma olasılığı var.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Facebook hesabınız geçici olarak kilitlenmiştir seçenekleri arasında saatlik zaman aşımı uyarısı ve fotoğrafla doğrulama önerisi karşınıza çıkacak.

Şifrenizi girdiğinizde ana ekrana dönme veya kilitlenme uyarısı çıktığı durumlar var. Sonrasında tamam dendiğinde sayfanız geçici olarak kilitlenmiştir diyor. Düzeltmek için kontrole girdiğinizde arkadaşla tanımlama önerisini denemeniz gerekecek.

Facebook kimlik doğrulaması gerekiyor sorunu

Saatlik zaman aşımı uyarısı aldım. Güvenlik sorusunu hatırlamıyorum ve mailden denedim olmadı. Kaç kere değiştirdim şifremi yine aynı sonuç oluyor. Saatlik zaman aşımı diyor ama kaç saat oldu şimdi yeniden denedim hala aynısını oluyor. 

Tek çare kimlik ile doğrulama. Bazen kimliğin görüntüsü ve gönderdikleri kodu bir kağıda yazıp resim çekilip geri göndermeniz istenebiliyor.

Zaman aşımı da verilen süre dolmadan güvenlik nedeniyle giriş denemesi yapamazsınız. Yine de başka bir internet ağından deneyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Alternatif olarak sitemizde gönderme adresine ulaşmanız adına gerekli alanlara site içerisinde müşteri hizmetleri yazısında bulacaksınız.

Facebook kimliğinizi doğrulamanız gerekiyor uyarısı alanların yapması gereken öneri adımların bir listesini aşağıya ekliyoruz.

Kimlik doğrulamasında ne yapmalısınız?

Doğrulama talepleri ekranının testi adına uygulama ve tarayıcı kullanılması gerekiyor. Her iki alanda farklı önerler karşınıza çıkması mümkün. Buna göre belki daha kolay bir yöntemle devam edeceksiniz.

Hesaplara gönderilen uyarı metinlerine göre alacağınız kararlar değişecektir. Ağ tarafından olası bir açıklama nedeni size mail olarak ve girişte ekrana gelme durumları var.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak