Facebook kimlik doğrulama telefon numaramı değiştirdim

Facebook hesabımı doğrulayamıyorum? Facebook hesap doğrulama sorunu yaşıyorum diyenler numaram değişti hesabıma ulaşamıyorum ya da numaramı kapattım Facebookta hesap doğrulaması nasıl yapılır?

Facebook kimlik doğrulama telefon numaramı değiştirdim
banner192
Facebook hesabı doğrulayamıyorum? Facebook hesap doğrulama hatası alıyorum. Numaram değişti hesabıma ulaşamıyorum. Cep telefon numaramı değiştirdim hesabımı nasıl doğrularım? Facebook kimlik doğrulama telefon numaramı kullanamıyorum çözümü nedir? Facebook hesap etkinleştirme aktifleştirme. Facebook sayfamı doğrulayamıyorum telefonuma mesaj gelmiyor?

Facebook hesabınızı doğrulamak için telefon numaranızı kullanamıyor musunuz? Kimlik doğrulama da telefon numarasını kullanamıyorsanız, devlet tarafından verilen kimliğinizin ekran görüntüsünü Facebook' a göndererek hesabınızı etkinleştirebilirsiniz. 

Facebook kimlik doğrulama sorunu

facebook müşteri hizmetleri

Facebook ile ilgili tüm sorunlar için özel destek hattı olarak önerilen numara aranabilir.

Facebook hesap etkinleştirme başvuru adresi facebook.com/help/contact/357439354283890

Diğer sorunlarınız içinde giriş sorunu bildirim formunu kullanabilirsiniz. Ama bir çok sorun için farklı iletişim başvuru formları bulunmakta. Sitemizden bunlara ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi olarak hat değişimi yani yeni simkart alımlarında veya operatör değişikliği örnek Turkcell' den Türk Telekom' a geçtim gibi durumlarda bildirim mesajları belli bir süre telefona gelmeyecek. Bu bir güvenlik önlemidir.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ebru
Ebru - 1 yıl Önce

Numarami degidtirdim fakat numara ekledigimde gelen kodlar hata veriyo 10 gundur böyle oluyo.farkli numara yaziorum kod gelio tekrar ama onaylamiyo hata diyp duruo yardim ederseniz lütfen zordayim yardim edin