Facebook Messenger görüntülü sesli arama yapamıyorum

Facebook Messenger nasıl yapılır? Facebook sesli konuşma nasıl yapılır? Facebook sesli konuşma sonlandırıldı hatası sorunu. Facebook Messenger görüntülü sesli arama yapamıyorum? Facebook hesabımdan sesli arama yapamıyorum çözümü nedir? Facebook Messeng

Facebook Messenger görüntülü sesli arama yapamıyorum
Facebook Messenger nasıl yapılır? Facebook sesli konuşma nasıl yapılır? Facebook sesli konuşma sonlandırıldı hatası sorunu. Facebook Messenger görüntülü sesli arama yapamıyorum? Facebook hesabımdan sesli arama yapamıyorum çözümü nedir? Facebook Messenger uygulaması üzerinden sesli arama yapılaması ücretsizdir. Facebook'ta sesli arama' da her hangi bir ücret yansımaz. Sesli konuşma yapılabilmesi için internet bağlantınız olması gerekiyor. Facebook üzerinden görüşme yaparken internet paketiniz yoksa hattınızın internet tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz. Eğer Wi-Fi üzerinden internet bağlantısı yapıyorsanız ve hücresel mobil veri açıksa internet paketiniz yoksa, kablosuz bağlantı kopmalarında ücretlendirme yansıyabilir.

Facebook şifremi unuttum şifre kurtarma ve Facebook canlı yayın nasıl yapılır Android iPhone haberlerimize de bakmanızı öneririz.

Facebook Messenger görüntülü sesli arama yapamıyorum

Facebook Messenger görüntülü sesli arama yapamıyorum Facebook Messenger görüntülü sesli arama yapamıyorum çözümü: Sesli arama sırasında hata alıyorsanız telefonu kapatıp açıp tekrar deneyiniz. Farklı bir internet bağlantısı ile deneyiniz. Facebook uygulamasını kaldırıp, önbelleği silip ve tekrar uygulamayı yükleyip deneyiniz. Kameranızı kontrol ediniz. Bazı uygulamalar kamerayı açık durumda tutabiliyor. Eğer hala sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Facebook Messenger üzerinden sesli arama nasıl yapılır?

Facebook Messenger uygulaması yoksa, Android cep telefonları için Google Play Store' den ve iOS iPhone cep telefonları içinde App Store üzerinden indirebilirsiniz. Facebook Messenger uygulamasını çalıştırınız. Sesli arama yapacağınız kişinin sohbet penceresini açınız. Açılan pencerede üst tarafta yer alan sesli arama simgesine dokunun. Sesli arama simgesi gri şeklinde ise arama yapılamayacaktır.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yurdagul gobekli
Yurdagul gobekli - 2 ay Önce

Messengerdan goruntulu konusamiyorum

Zehra
Zehra - 1 yıl Önce

Ben messenger yükleyemedim Google'dan giriyorum arama yapamıyorum nasıl yapabilirim

Basak
Basak - 2 yıl Önce

Bir arkadaşıma ne yazabiliyorum nede arama yapamıyorum önceden engellemisdim şimdi kaldırdım yine olmuyor

Recep
Recep - 2 yıl Önce

arkadaşlar ben massengerden yapmış oldugum sesli ve görüntülü konuşmalarn özetini nasıl alabilirim ?

Yıldız
Yıldız - 2 yıl Önce

Mwsingrdan görüntülü arayamiyorum