Facebook Messenger ile Android telefona SMS gönderme

banner186

Facebook Messenger ile Android telefona SMS gönderme nasıl yapılır? Facebook Messenger' dan ücretsiz SMS mesaj gönderilebilir mi? Messenger' dan telefona SMS göndermek ücretsiz mi? Facebook Messenger mesaj atmak göndermek ücretli mi ücretsiz mi? Samsung G

Facebook Messenger ile Android telefona SMS gönderme

banner192
Facebook Messenger ile Android telefona SMS gönderme nasıl yapılır? Facebook Messenger' dan ücretsiz SMS mesaj gönderilebilir mi? Messenger' dan telefona SMS göndermek ücretsiz mi? Facebook Messenger mesaj atmak göndermek ücretli mi ücretsiz mi? Samsung Galaxy, Sony Xperia, LG, HTC ve Discovery. Facebook, Messenger uygulamasında yeni bir güncelleme yaptı. Artık Facebook Messenger uygulaması üzerinden Android cep telefonlarına ücretsiz SMS gönderilebilecek. Facebook, Android tabanlı cihaz kullanıcıları, Facebook Messenger aracılığı ile birbirlerine SMS gönderilmesini sağlayan bir güncelleme yapıldığını duyurdu. Bu güncelleme gün içerisinde kademeli olarak dağıtıma başlandı. Tabi SMS gönderme özelliği için güncelleme şuan için tüm kullanıcılara mı ulaşacak net bilgi yok. Ama tahmini kademeli olarak SMS güncellemesi devam edecek. Sizde Facebook Messenger kullanıyorsanız, ara ara güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Facebook Messenger Android telefona SMS gönderme

Facebook Messenger üzerinden ücretsiz Android telefona SMS gönderme

Facebook, kullanıcılarının SMS ihtiyaçlarının giderilmesi için böyle bir çalışma yaptıklarını ve tamamlanarak güncellemenin başladığını açıkladı. Facebook Messenger uygulaması ile diğer kullanıcıların mesajlarınızı ne zaman gördüğünü, konum özelliği ile nerede olduğunuzu gösterme, mesajları ya da fotoğraflarınızı görüşmeden iletme. Grup aramaları, kişilerin müsait olup olmadığı, kolay kısayol ekranı, uyarı bildirimlerini şekillendirilebilen gelişmiş arayüzü ve oturum özelliklerini değiştirme özelliği. Facebook ile ilgili Facebook Messenger indir ücretsiz Face giriş ve Facebook Messenger uçtan uca şifreleme konularına da bakmak ister misiniz?
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×