Facebook Messenger Uygulamasında Pek Yakında Oyun Oynanabilecek

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Önceki haberlerin aksine Facebook, Messenger uygulamasını basit düzeyde iletişim kurmak amaçlı yarattıklarını söylüyordu. Facebook’un halen Facebook Messenger uygulaması üzerinden oyun oynana bilmesiyle ilgili çalışmalar yaptığı iddia edildi.

Teknoloji destek

The Information‘a göre sosyal ağ “anlık mesajlaşma platformunu” sosyal oyunlarla güçlendirerek daha farklı bir deneyim yaşatmak ve hizmetinde tazelik sunmak istiyor.

Facebook‘un bu alanda sistem geliştirici uzmanlarla çalıştığıyla ilgili söylentiler bir ara yayılmıştı, Messenger projesinin yönetici liderlerinden Ilya Sukhar bu yeniliğin ne zaman hizmete sunulacağına dair bir cevap vermekten kaçındı ancak konuyla ilgili zihin jimnastiği yaktıklarını da doğruladı.

facebook-messenger-games2

Şimdilik Facebook Messenger‘ın sunduğu GIF, emoji ve diğer hizmetlerle yetinmek durumundayız. Muhtemelen yakın zamanda Facebook Messenger üzerinde satranç, tavla gibi oyunlar da oynayabileceğiz. Sizler Facebook Messenger’ı oyun oynamak için kullanır mıydınız?

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir