Facebook Messenger Uygulamasında Pek Yakında Oyun Oynanabilecek

media 13217

Önceki haberlerin aksine Facebook, Messenger uygulamasını basit düzeyde iletişim kurmak amaçlı yarattıklarını söylüyordu. Facebook’un halen Facebook Messenger uygulaması üzerinden oyun oynana bilmesiyle ilgili çalışmalar yaptığı iddia edildi.

Andronova

The Information‘a göre sosyal ağ “anlık mesajlaşma platformunu” sosyal oyunlarla güçlendirerek daha farklı bir deneyim yaşatmak ve hizmetinde tazelik sunmak istiyor.

Facebook‘un bu alanda sistem geliştirici uzmanlarla çalıştığıyla ilgili söylentiler bir ara yayılmıştı, Messenger projesinin yönetici liderlerinden Ilya Sukhar bu yeniliğin ne zaman hizmete sunulacağına dair bir cevap vermekten kaçındı ancak konuyla ilgili zihin jimnastiği yaktıklarını da doğruladı.

facebook-messenger-games2

Şimdilik Facebook Messenger‘ın sunduğu GIF, emoji ve diğer hizmetlerle yetinmek durumundayız. Muhtemelen yakın zamanda Facebook Messenger üzerinde satranç, tavla gibi oyunlar da oynayabileceğiz. Sizler Facebook Messenger’ı oyun oynamak için kullanır mıydınız?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın