Facebook Messenger’a Yeni Bir Özellik Gelebilir

media 13949

Facebook, Messenger uygulamasını çıkartıp, mobil cihazlar için zorunlu hale getirdikten sonra özellikle son dönemde paylaşılan fotoğraflara stiker yapıştırılabilmesi için çalışmalar yürütüyordu. Hatta bu iş için ayrı bir uygulama dahi geliştirmişti.

teknik destek

Son günlerde Facebook’un Messenger’la ilgili olarak çalışma alanı değişmiş gibi gözüküyor. Facebook Messenger çalışanı David Marcus yaptığı açıklamada Messenger üzerinden gönderilen sesli mesajların yazıya dökülebilmesi için bir “küçük test” yaptıklarını duyurdu.

Eğer test sonuçlarından memnun kalınırsa uygulama hayata geçecek gibi gözüküyor. Böylece sesli mesaj alan kişi mesajı dinleyemeyecek durumda dahi olsa içeriğiyle ilgili bilgi sahibi olabilecek. Ancak diğer taraftan, bu sesli mesaj içeriğinin de yazılı formatta birilerinin veri tabanına kayıt edildiği anlamına geliyor!

facebook-voice

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın