Cep telefondan ve bilgisayardan Facebook giriş sorunu

Facebook’ ta yaşanan giriş sorunları kullanıcılarını bazen bezdiriyor. Bilgisayardan veya cep telefondan Facebook' a giriş yapamıyorum ve telefondan Facebook açılmıyor çözümü nedir?

Cep telefondan ve bilgisayardan Facebook giriş sorunu
müşteri hizmetleri

Facebook hesap giriş sorunları genelde kullanıcı kaynaklı durumlarda görülmekte. Kullanıcı sık sık başka cihazlardan giriş yapması veya kural dışı işlemlerde çıkmakta. Bazende hesap çalınma girişimleri. 

Sosyal medya da en çok kullanılan uygulamalardan biri durumunda bulunan Facebook, mesajlaşmanızı, video göndermenizi, düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı paylaşabileceğiniz bir ortam niteliğinde. Mark Zuckerberg tarafından bulunan ve geliştirilen bu uygulama, Zuckerberg’in üniversite okuduğu zamanlarda üniversite arkadaşlarının birbiriyle haberleşmesi ve konuşması amacıyla yapılmıştı. Zamanla yayıldı ve bu zamana kadar dünya da 2 milyar insan tarafından kullanılmaktadır. Ancak her uygulama da yaşanan problemler gibi bu uygulamada da kullanıcı ya da uygulama hatasının olduğu durumlar da bulunmakta.

Facebook giriş sorunu ve diğer sorunlar için, aşağıdaki adımları denemenize rağmen sorununuz devam ediyorsa bu facebook.com /help/contact/357439354283890 adresten Facebook' a talep gönderebilirsiniz. 

Facebook giriş yapamıyorum sorunu 

Kendi adınıza aldığınız bir e-mail hesabıyla giriş yapmaya çalıştınız ancak giremediniz mi? Bu hata sizden kaynaklanıyor olabilir. Yaşadığınız hatanın nedeni girdiğiniz e-mail adresinin ya da şifrenin yanlış olmasındandır. Uygulama ve site üzerinde bulunan şifremi unuttum seçeneği ile e-mail adresinizi girerek gönderilen e-postayla yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. 

Cep telefondan ve bilgisayardan Facebook giriş sorunu

Facebook giriş sorunu 

Facebook' a cep telefonu numaram ile kaydolup giriş yapamıyorum: Facebook’a kaydolma seçeneklerinden birisi de cep telefonu numarası ile kaydolmaktır. Her şey güzel kaydınızı aldınız ancak girişte numaranızı ve şifrenizi yazdığınız hal de giriş yapamıyorsanız bunun da bir çözüm yolu bulunmakta. Telefon numaranızı, başında ülke koduyla birlikte doğru girdiğinizden emin olun. Ülke veya şehir kodunun başındaki sıfırları, + işaretlerini ve başka özel karakteri yazmadan girmeyi deneyin. Cep telefonun tarih ve saatinin doğru olup olmadığını kontrol ediniz. Yanlışsa giriş yapamayabilirsiniz. Farklı bir yerden internet bağlantısı yapınız. Telefona DNS adresi tanımlayabiliyorsanız DNS atayın. Yada tam tersi DNS tanımladıysanız DNS'i kaldırınız. Alternatif başka bir cep telefondan Facebook hesabınıza giriş yapmayı deneyiniz. Umarım sorununuz çözülmüştür. 

Facebook' ta bilgisayarda virüs olduğunu belirten uyarı mesajı

Facebook’un bu mesajı göndermesindeki neden başlıktan da anlaşıldığı gibi virüsten dolayı. Virüs denen zararlı yazılımlar bilgilerinizi almakta, bilgisayarınızı yavaşlatmakta ve bu konuyla alakalı Facebook da sizden izinsiz paylaşımlar yapabilmektedir. Böyle bir sorun yaşarsanız hesabınızı güvende tutmak için bilgisayar taraması yapmanız gerekmektedir. Virüs programının bulacağı virüsü temizleyerek bilgisayarınızı rahatça kullanabilirsiniz. 

Facebook' a her giriş yaptığımda hesap kaydı uyarısı

Yukarı da anlattığım gibi giriş sorunları yaşayan insanlar genellikle şifrelerini unutmakta. Facebook da bunun için bir çözüm geliştirmiş. Herhangi bir hesaba giriş yaptığınızda size uyarı olarak bu hesabı hatırlamamızı ister misiniz? tarzı bir soruyla karşılaşıyorsunuz. Tekrar tekrar giriş yapmamak ve unuttuğunuzda sorun yaşamamak için kişisel bilgisayarlarınızda bu seçeneği kullanabilirsiniz. 

Doğrulama kodları sorunu için Facebook onay kodu gelmiyor haberimizi incelediniz mi?

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:20
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
sher dılıkoglu
sher dılıkoglu - 1 yıl Önce

054533... nolu faceme kod gelmiyor feysime giremiyorum

Kod sorununa bakınız
Kod sorununa bakınız @sher dılıkoglu - 1 yıl Önce

Kod gelmiyor haberimizi okuyunuz.

Kubractokuslu
Kubractokuslu - 2 yıl Önce

Ahmet yigit bey ayni sorun bendede yasandi eski tekefonuma kod geliyor ve ben o kodu giremiyorum sizin gibi siz nasil yaptiniz banada yardimci olabilirmisiniz?

Kesin çözümü için
Kesin çözümü için @Kubractokuslu - 2 yıl Önce

Yazının sonunda başka bir haberimizi önerdik oradaki adresi kullanın...

Şifre ve unutulan bilgiler
Şifre ve unutulan bilgiler - 2 yıl Önce

Hiç bir şekilde hesaba ulaşamayanlar facebook için hazırladığımız müşteri hizmetleri yazımızdaki başvuru seçeneklerini denesin.

Cennet cennet
Cennet cennet - 2 yıl Önce

Kayın babamın numarası değişti msn ve sifreyi de hatırlamıyor elimizde bir adi soyadı var nasıl tekrar ulaşırız

Hüseyin şenol
Hüseyin şenol - 2 yıl Önce

Telefon numaram iptal oldu e mail numaramı hatırlamıyorum facebok giremiyorum ne yapmam.gerekir

Telefon iptal oldu
Telefon iptal oldu @Hüseyin şenol - 2 yıl Önce

Şifre sıfırlamada ki erişim yokla devam edin ve sitemizdeki facebook iletişimde kullanılan adresleri deneyin.

Ahmet yigit
Ahmet yigit - 2 yıl Önce

Facebook um eski numara kayıtlı olduğu için kod olmadan giriş yapamiyorum

Nagehan Alaçam
Nagehan Alaçam - 2 yıl Önce

Kullanılmadığından kapalı olan eski numaraya geliyo kod yeni numarama gelmiyor yardım lütfen hiç bi şekilde yardım gelmiyo facebook

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Kod gelmiyor ne yapabilirim

Kod gelmiyor sorunu çözümü
Kod gelmiyor sorunu çözümü - 3 yıl Önce

Diğer bir konumuzda ilk yorumda önerdiğimiz adımları yapabilirsiniz.

Aysel Doğan
Aysel Doğan - 3 yıl Önce

Telefonuma kod gelmiyor

Alev
Alev - 3 yıl Önce

Telefonuma kod gelmiyor giriş yapamıyorum

zeyep uludere
zeyep uludere - 3 yıl Önce

kod gelmiyor onay kodu

Cuma
Cuma - 3 yıl Önce

Şekeroguları


Teknoloji haberleri