Facebook 2. el ürün satışı Marketplace nasıl kullanılır?

banner186

Facebook Marketplace nedir? Facebook Marketplace nasıl kullanılır? Facebook Marketplace nasıl indirilir? Facebook Marketplace nasıl yüklenir? Facebook Marketplace indir Android APK iPhone yükle.

Facebook 2. el ürün satışı Marketplace nasıl kullanılır?
Müşteri Hizmetleri 04 Ekim 2016 Salı 11:20

banner192

Facebook Marketplace nedir nasıl kullanılır? Facebook Marketplace uygulaması Android Google Play Store ve iPhone ise App Store' den indirilebilir. Şuan için Türkiye' de bulunmuyor. LG, Sony Xperia, HTC, Samsung Galaxy J1 serisi, Note serisi, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 7 indir yükle 2016.

Facebook' ta artık 2. el ürün alım satımı yapılabilecek. Facebook ikinci el alım satışı için Marketplace uygulamasını tanıttı. Facebook Marketplace nasıl kullanılır? Facebook Marketplace nasıl indirilir

Facebook ikinci el pazarına el attı. Facebook Marketplace uygulaması ile artık Facebook üzerinden 2. el eşya alım satımı yapılabilecek. Facebook dün itibari ile Marketplace uygulamasını tanıttı.

İkinci el alım satımı şuan için sadece mobil cihazlar üzerinden yapılabilecek. Facebook bu hamle ile bu pazardaki çok sayıda uygulamaya rakip olacak.

Facebook Marketplace nasıl kullanılır? Facebook eşya alım / satım konusunda büyük yatırım yapması bekleniyor. Facebook Marketplace ile yakınınızda yer alan ilanları size listeleyecek. Her hangi bir ürüne baktığınızda, isterseniz ürün satıcısı ile Messenger üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda satıcının profiline de bakabilirsiniz. Ürün pazarlığı konusunda da yine Messenger devreye giriyor.


Facebook 2. el ürün satışı Marketplace nasıl kullanılır?Facebook Marketplace uygulaması ile ikinci el satış nasıl yapılır?


Ürünü almak istediğinizde şuan için Facebook üzerinden ödeme sistemi yer almıyor. Ürünü satmak istiyorsanız, ürünün fotoğrafını çekerek ürünün ismi, ürün açıklamas, ürün fiyatı, bulunduğunuz yeri ve ürün kategorisini seçerek yayınlama butonuna dokunmanız yeterli.


Facebook Marketplace uygulaması Android Google Play Store ve iPhone App Store' de


Facebook Marketplace uygulaması şuanda sadece İngiltere, Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda için yayınlandı. Facebook Marketplace 2. el alım satım uygulamasına Facebook resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. iPhone iOS / Android mobil uygulamalar kullanıma açıldı. Uygulama Türkiye dahil hemen hemen tüm ülkeler için kısa süre içinde açılması bekleniyor.

Facebook 2. el ürün satışı Marketplace nasıl kullanılır?

Facebook Marketplace indir yükle

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Sevda - 2 ay önce
Bende ürün satisi yapiyorum önceden ürünlerim gözüküyordu ama artik kimse öremiyor benim disimda