Facebook açtığım sayfa görünmüyor

banner186

Facebook' ta açtığım sayfa aramada çıkmıyor sorunu ile karşılaştınız mı? Bu sorun azda olsa bazı kullanıcılarda görülmekte. Genel nedeni eksik bilgilerden. Ama farklı bir nedeni varsa!

Facebook açtığım sayfa görünmüyor
Müşteri Hizmetleri 09 Temmuz 2017 Pazar 02:03

banner192

Facebook' ta açtığınız sayfa Facebook ve Google aramalarında görülmüyorsa bunun nedeni doldurmadığınız zorunlu alanlar olabilir. Bazende bu sorun Facebook kaynaklı bir durumdan ibaret olabiliyor. Eğer sizdeki sorunda eksik bilgi değilse aşağıdaki başvuru adresi ile Facebook' la iletişime geçebilirsiniz. Bu başvuru formunlarının dışında Facebook müşteri hizmetleri gibi bir destek hizmeti bulunmuyor. 

Açtığınız sayfada bu gibi bir eksik bilgi bulunmadığından emin olunuz. Yaş ve ülke kısıtlaması bulunmalı. Sayfada kapak ve profil resmi eklendi mi? Sayfada hakkında bölümünde temel ilgili bölümler dolduruldu mu? Sayfa yayın seçeneği tıklandı mı? 

Not: Sayfayı yayınladıktan sonra Facebook tarafından her hangi bir uyar aldınız mı? Facebook hesabınıza kayıtlı e-posta ya da telefon numarası doğrulandı mı? Yani doğruladınız mı? www.andronova.net

Facebook iletişim adresi

Facebook iletişim adresi: Bu facebook.com/help/contact/351451441588463 veya facebook.com/help/contact/357439354283890 adreste yer alan bölümleri eksiksiz doldurunuz. Eğer hata mesajı varsa ekran görüntüsünü başvuru adresinde yer alan "dosyaları seç" butonu ile ekleyebilirsiniz.

Facebook açtığım sayfa görünmüyor

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Ruhiye - 10 ay önce
Bir haftadır hesabıma erişemiyorum sıkıntı nedir yardımcı olurmusunuz lütfen
Misafir Avatar
Hesabıma erişemiyorum sorunu - 10 ay önce @Ruhiye
Analiz için sorunu detaylı yazmanız gerekiyor.
Avatar
Yurdanur - 9 ay önce
Facebook Şifremi Unuttum acil yardımci olur musunuz
Avatar
Olcay Gülseven Ceyhan - 4 ay önce
Yukarıda yazdığım isim facebook hesabımda kullandığım ismim dün itibariyle bir türlü açılmıyor