Facebook arkadaşlık isteklerini engelleme

Facebook arkadaşlık istekleri nasıl engellenir diyen kullanıcılar için bazı öneri adımlarına yer verdik. Facebook destek hattı gibi bir resmi birim olmadığından iletişim olarak yorum atabilirsiniz.

Facebook arkadaşlık isteklerini engelleme
müşteri hizmetleri

Facebook hesabınızda sizlere kimlerin istek göndermelerini seçebilirsiniz. İstersenizde herkese açık bir profil yaparak paylaşımlarınızı herkes görebilir ve herkeste arkadaşlık isteği gönderebilir.

Facebook arkadaşlık isteklerini kapatmak isteyenler için gerekli adımlara bu yazımıda yer verdik. Daha önceki yazımızda da bildirimleri engelleme, aramalarda gizlenme ve şikayet gibi konuları ele almıştık. Her zamanki gibi sorunlarınız için yorumlarınızı bekliyoruz. Tabi detayları yazarak ve mantıklı sorularla gelerek.

Facebook arkadaşlık isteklerini kapatma

Arkadaş isteklerini herkese kapatma! Profil simgesinden ayarlara giriyoruz. Sonra gizlilik seçeneği ve sağ taraftaki bölümden arkadaşlık isteği gönderebileceğini seçiyorsunuz. Bu bölümden çok sayıda işlemi yapabilirsiniz.

Facebook arkadaşlık isteklerini engelleme

Arkadaşlık isteklerini kapatma: Yukarıdaki işlemde arakdaşlık isteklerini herkes ya da arkadaşlarımın arkadaşları olarak seçebilirsiniz. Bu yerde gerekli diğer engellemelere ulaşabilirsiniz.

Facebook şikayetleri için resmi Facebook müşteri hizmetleri olmadığından öneri yardım hattını arayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2018, 13:35
müşteri hizmetleri