Facebook beğeni hatası şu anda kullanılamıyor

Facebook' ta beğeni engellemesiyle karşı karşıya kaldınız ise üzgünüz bu kullanılamıyorsa gibi isteğin yerine getirilirken bir hata oluştuğu belirtiliyor. Engelleme beğeni limiti kaç?

Facebook beğeni hatası şu anda kullanılamıyor
müşteri hizmetleri

Facebook beğeni limiti kaç? Pek çok sosyal medya platformunda kendisine has birtakım kurallar mevcuttur. İşte Facebook da bunlardan bir tanesidir. Pek çok Facebook kullanıcısı, gönderileri beğenemediklerinden başka bir deyiş ile beğenilerinin sistem tarafından kabul edilmediğinden bahseder. Ancak durum pek de görüldüğü gibi değildir. Her ne kadar Instagram'da beğeni limiti mevcut olsa dahi aynısı Facebook'ta söz konusu olmayacaktır. Bunun yerine beğeni engeli müessesesi söz konusudur. Esasında her ne kadar ismi değişik olsa dahi mahiyeti aynıdır.

Beğeni yapamıyorum hata veriyor diyen kullanıcılar bir ceza almış olabilir. Net anlaşılması için bilgisayardan hesaba giriniz. Oradan deneyiniz.  

Facebook beğeni hatası şu anda kullanılamıyor

Beğeni limiti net olarak kaçtır?

Facebook'ta gönderileri beğenmeden net olarak belirlenmiş bir limit söz konusu değildir. Ancak hakkaniyete uygun olarak belirlenmiş bir limit söz konusudur. Bundan dolayı normalin dışında seri beğeni yapan kimselere beğeni engeli uygulanması söz konusu olabilecektir. Bundan dolayı beğeni yapılırken ölçülü davranılmasında yarar vardır. Ancak bu engel pek çok zaman spam ve benzeri durumları engellemek adınadır. Dolayısıyla normal bir şekilde gönderi beğenen kullanıcılar açısından bu gibi bir engel hiçbir zaman söz konusu olmayacaktır.

Beğeni engeli ne kadar süre için söz konusu olacaktır? Facebook'ta beğeni engeline tabi tutulduktan sonra bu engelin ne kadar süre içerisinde kalkacağına dair net bir tarih pek çok zaman mevcut olmayabilir. Bazı durumlarda yönetime ulaşıldığı zaman net bir süre ifade edilirken bazı durumlarda da beğeni engeli uygulanmasının süresi bir biçimde gerçekleştirileceği cevabı alınacaktır.

Bu sorun uzun sürerse sitemizde Facebook' la iletişime geçmek için URL' ler mevcut.