Facebook beğenilen sayfaları silme nereden yapılıyor

Facebook hesabında beğenilen sayfaları toplu halde beğenmekten vazgeçebilir ve beğenilen sayfaları teker teker silme işlemini yapabilirsiniz. Bu beğenilen sayfaları görme ve gizlemek için iPhone veya Android' dan yapabilirsiniz.

Facebook beğenilen sayfaları silme nereden yapılıyor
müşteri hizmetleri

Facebook' ta bilerek bilmeyerek çok sayıda sayfayı beğeniyoruz. Bu beğenilerin bir çoğu arkadaşlarımızdan gelen beğeni ve takip önerisiyle oluşuyor. Bazende hesaba bulaşan virüs nedeniyle bazı sayfaları beğeni ve takip etmek zorunda kalıyoruz. Hangi sayfalar beğendiğinizi görmek için kolay yoldan toplu olarak görebilirsiniz. Sonra Facebook beğenilen sayfaları silmek için işlem yapabilirsiniz. Facebook beğenilen sayfaları görme aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

Virüs bulaşmış Facebook hesabını temizlemek içinde Eset' in sosyal ağlar için online virüs temizleme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bazen virüs hesaba değil bilgisayarın tarayıcısına bulaşabiliyor. O zamanda örnek tarayıcı Chrome ise Chrome temizleme araçı ve malwarebytes programını kullanınız. Uzantılar bölümünü de temizleyiniz. Facebook beğenilen sayfaları silme nerden yapılır?

Facebook beğenilen sayfaları kaldırma

Facebook beğenilen sayfaları kaldırma nasıl yapılır? Oturumu açık olan hesap için bu facebook.com/pages/?category=liked URL' yi tarayıcıya aktarıp, sağ taraftaki "Beğendiğin sayfaları..." diye başlayan yazıdaki "Kullanmaya başla" butonuna tıklayın. Beğenileri kaldırmak istediğiniz sayfaları ister teker teker kaldırır isterde toplu halde kaldırabilirsiniz.

Alternatif olarak sayfalara bakarak yapabilirsiniz. Beğeniden vazgeçmek istediğiniz sayfanın üstüne tıklayıp "Beğendin" butonuna tıklayın. Son işlem "Beğenmekten vazgeç" butonuna tıklamak. Artık beğenilen sayfaları toplu silme bölümüne ulaştınız.

Facebook beğenilen sayfaları kaldırmabeğenileri silme

Facebook beğenilen sayfaları silme nereden yapılıyor

Beğenilen sayfaları kaldırmadan önce güvenlik ve gizlilkte yer alan ayarlarınn yapılmasını sağlayınız. Genel sorularınız için yapacağınız yorumlara gün içerisinde cevaplanacaktır. Yani daha sonra tekrar kontrol ediniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:32