Facebook e-posta adresi nasıl değiştirilir

banner186

Facebook uygulamasında e-posta değiştirme işlemleri nasıl yapılır? Facebook e-mail adresi değiştirme ayarları nereden yapılıyor? Sorun oluşursa bizimle iletişime geçiniz.

Facebook e-posta adresi nasıl değiştirilir
Çağrı merkezi 04 Nisan 2017 Salı 16:28

banner192

Facebook milyonlarca üyesi bulunan  bir sosyal medya aracıdır. Artık etrafımızda facebook uygulamasının yüklü olmadığı bir akıllı telefon görmek neredeyse mümkün değil. Arkadaşlarımızın dostlarımızın bir çoğunun facebook üyeliği bulunmaktadır. Bu kadar yayıgın kullanımı olan bir sosyal medya aracında e-posta adresini değiştirmek isteyen kullanıcılar için gerekli adımları aşağıdaki başlığımızın altında bulabilirsiniz.

Facebook e-posta adresini değiştirme

Facebook e-posta adresini nasıl değiştirilir

Facebook hesabını oluşturduğunuzda site sizden geçerli ve kullandığınız bir e-posta istemektedir. Bu posta adresinin daha sonr aüyelik aşamasında doğrulaması istenildiğinden dolayı herken kişisel adresini veya şifresini birdiği bir email adresini vermektedir. Bu adres önemi ise daha sonra facebook adresinizi unuttuğunuzda bu adrese gönerilecek olan link sayaesinde hesabınıza ait yeni şifre alabilirsiniz. Bundan dolayı burada yer alan e-posta adresinizde eğer herhangi bir sorun mecutsa hemen değiştirmeniz facebook hesabınızı kurtarmanız açısından önemlidir veya e-posta adresiniz başkaları tarafından hacklendiyse bu adres sebebiyle facebook hesabınızda hiç istemediğiniz kişilerin eline geçebilir.

  • İlk olarak facebook hesabınıza giriş yapınız.
  • Facebook hesabınıza giriş yaptıktan Hesap Ayarları seçeneğine tıklayınız. Sağ üst köşede bu seçeneği bulabilirisniz.
  • Daha sonr akarşınıza gelecek olan ekranda bir çok ayar sekmesi bulunacaktır. Buradan e-posta adresini değiştirebilceğiniz Genel sekmesine tıklayınız. 
  • Genel sekmesinde bir çok değişiklik yapabileceğiniz ayar bulunmaktadır. Sizler e-posa adresi bölümün karşısında bulunan Düzenle yazısı veya simgesine tıklayınız.
  • Ardından tanımlı olan e-posta adresiniz karşınıza gelecektir. Sizler eğer farklı bir e-posta adresi eklemek isterseniz aşağıda yer alan farklı e-posta ekle yazısına tıklayınız.

Bu işlemlerin ardından e-posta adresinizi facebook uygulamasında değiştirmiş olacaksınız.

Facebook e-posta değiştirme hatası alıyorsanız iletişim için facebook.com/help/contact/357439354283890

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Gonca - 5 ay önce
E posta adresimi degistirdim ve onay kodu gonderiyoruz diyolar ama nereye gonderiyorlar
Avatar
Hülya - 2 ay önce
Actigim fese giremiyorum gercek ismimle actim kimlik bilgisi istedi yoladim acilmadi nede
Avatar
Mert - 1 ay önce
Neden bu kadar zorlaştırdınızki bu şifre olayını böyle hiç iyi olmadı