Facebook e-posta adresime telefon numarama erişemiyorum

Facebook hesabıma tanımladığım e-posta adresime ve telefon numarama ulaşamıyorum. Facebook şifremi yenileyemiyorum. Mail hesabınız çalındı ise şikayet için başvuru adresi!

Facebook e-posta adresime telefon numarama erişemiyorum
banner192

Facebook sisteminde üyelik işlemleri aslında kolaylıkla yapılabilmektedir. Fakat üyelik işlemlerinde yaşamış olduğunuz sorunları kolaylıkla çözebilmeniz için e-posta adresinizi ve telefon numaranızı doğru veriniz. Bu bilgileri doğru verdiğinizde facebook sitesinde üyelik işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Peki e-posta adresinize veya telefon numaranıza erişemediğiniz için şifre işlemlerini yapamazsanız nasıl çözüm üretebilirsiniz. Bu sorunuzun cevabını aşağıdaki başlığımızın altında bulabilirsiniz.

Facebook kayıtlı e-posta adresime erişim yapamıyorum

facebook müşteri hizmetleri
Facebook kayıtlı e-posta adresime telefon numarama erişemiyorum

Facebook milyonlarca üyesi olan bir sosyal medya aracıdır. Facebook üyeliği ile ilgili bir çok kişi sorunlar yaşayabilmektedir. Bu sorunların başında ise şifre işlemleri gelmektedir. Özellikle şifresini unutan veya şifresini kolay olduğu için değiştirmek isteyen kişiler bu işlemleri yaparken bazı sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Çünkü şifre işlemlerinizi yapabilmeniz  için facebook sizden üyelik sırasında girmiş olduğunuz cep telefon numarasını veya e-posta adresinizi istemektedir. Peki cep telefon numarasına ve e-posta adresine ulaşamazsanız şifre işlemlerimizi nasıl yapabiliriz?

Facebook kayıtlı e-posta adresime, telefon numarama erişemiyorum

E-posta adresi veya cep telefon numarasına ulaşamazsanız aşağıdaki adımları takip ederek şifrenizi yenileyebilirsiniz;

  • İlk olarak sistem sizlerden üyelik sırasında vermiş olduğunuz güvenlik sorusuna doğru cevap vermenizi isteyecektir. Bu soruya cevap verdikten sonra ikinci bir e-posta adresi tanımladıysanız veya facebooktaki arkadaşlarınızın yardımıyla tekrardan hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Yalnız bu seçeneği kullanabilmeniz için daha önce bu ayarı aktif etmiş olmanız gereklidir.

 Peki Yukarıdaki işlemi yapabilmek için bu özelliği nasıl aktif edebiliriz.

  1. Facebook hesabınıza giriş yapınız. Facebook giriş sayfasının sağ üst kısmında bulunan  Hesabını mı unuttun? veya Giriş yapamıyor musun? yazısına tıklayınız.
  2. Daha sonra karşınıza gelen formu hesabınızı tanımlamak için doldurunuz.
  3. Bu işlemi yapmak istemezseniz bir sonraki sayfada yer alan Hesabımı unuttum yazısına tıklayınız.
  4. Bu bölümde hesabınıza kayıtlı e-posta adreslerinin listesine bakınız. Eğer bu e-posta adreslerinize erişim bulunmuyorsa Bunlara artık erişimin yok mu? yazısına tıklayınız.
  5. Karşınıza gelen seçeneklerden güvenlik sorunuzu cevaplamak, arkadaşlarınızdan yardım almak için talimatları izleyin veya e-posta hizmet sağlayıcınızla iletişime geçin birini seçiniz.
  6. Facebook' a sorun bildiriminde bulunmak için facebook.com/help/contact/357439354283890
Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 21:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Busefiliz yaşar
Busefiliz yaşar - 7 ay Önce

Cep Numaram Kullanım Dışı ve Facebook Kullanım Dışı Numaraya kod Gönderiyor Facebook Giremiyorum yardim

SIRADAKİ HABER