Facebook erteleme özelliği nedir?

Facebook' ta yeni bir özellik daha geliyor. Artık istemediğiniz kişilerden gelen paylaşımları ve bildirimleri geçici olarak engelleyebilirsiniz. Erteleme süreleri 24 saat, 7 gün ve 30 gün. Engelleme adı verilen yenilik yakında!

Facebook erteleme özelliği nedir?
müşteri hizmetleri

Facebook erteleme özelliği, Facebook' un önümüzdeki hafta yayınlaması beklenen yeni bir özelliği. Gruplardan, kişilerden veya bir kişiden sürekli gelen paylaşımlardan rahatsız duyanlar için geliştirilen bu özelliğin adı erteleme özelliği.

Takibi bırakmadan ve arkadaşlıktan çıkmadan bildirimleri ve paylaşımları engelleme! Takip ettiğiniz birinin sürekli yaptığı paylaşımları bir süre görmek istemiyorsanız, takipi bırakmak ve arkadaşlıktan çıkarmak istemiyorsanız, bu özellik tam size göre. 

Facebook, kullanıcılarının sıkıldığı sayfalardan, gruplardan ve kişilerden belli bir süre kurtulmaları için hazırladığı özelliğin denemesine önümüzdeki hafta başlayacak. Bu özellik aynı anda dünya genelinde mi aktif olacak net bir bilgi bulunmazken tahmini kademeli olarak gelmesi bekleniyor.

Facebook erteleme özelliği nasıl yapılır?

Facebook erteleme nasıl yapılır diyenler içinde istemediğiniz paylaşımın üst tarafında yer alan menüden ...ait içerikler belirli süresince görülmemesini seçebileceksiniz.

Facebook erteleme özelliği nedir?

Facebook erteleme özelliği nasıl kullanılır?

Facebook erteleme özelliği, işlem yapılan hesap için takip edilmeyi geçici olarak 30 gün durduracak.

Erteleme özelliği için bildirim! Kişi engelleme süresinin dolmasına yakın Facebook tarafından size bildirim mesajı gelecek. İstediğiniz takdirde tekrar engelleme özelliğini kullanabileceksiniz.

Facebook erteleme özelliği kullanıldığında engellenen kişiye her hangi bir bildirim gitmeyecek. Aynı zamanda karşı taraf engellemeyi göremeyecek.

Facebook' ta erteleme süreleri 24 saat, 7 gün ve 30 gün olmak üzere seçenek bulunmakta. Aynı zamanda takibi bırakmak seçeneği de mevcut.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2017, 05:26