Facebook fotoğraf şikayet etme

Biri sizin fotoğrafınızı veya çocuğunuzun fotoğrafını izinsiz Facebook hesabında paylaşıyorsa önerdiğimiz şikayet adresi ile Facebook ile iletişime geçebilirsiniz.

Facebook fotoğraf şikayet etme
müşteri hizmetleri

Şikayet formu, Facebook içinde görüntülen gizlilik hakları ihlalleri için şikayet adreslerinden biri. Eğer şikayetiniz farklı bir konuyla alakalı ise, Facebook yardım merkezi sayfasını incelemeniz önerilir. 

Unutmadan şu nu belirtmekte fayda var ki talep formunu doldurduğunuzda Facebook, sizden geri dönüş için bir iletişim e-posta adresi almamakta. Yani Facebook tarafından uygun görülürse ilgili içerik kaldırılır.

Facebook' a başvuru da şikayete konu olan resmin URL adresini şikayet formuna eklemeniz gerekiyor. Eğer gerçekten bir ihlal varsa incelenip gereğini yapacaklardır. Bu gibi ihlallerde direk incelleme yapılmakta.

Facebook şikayet etme formu

Facebook şikayet nasıl yapılır? Facebook' ta sizin veya 13 yaşından küçük çocuğunuz için şikayet başvuru adresi facebook.com/help/contact/143363852478561

Facebook fotoğraf şikayet etmeFacebook şikayet etme formuFacebook şikayet nasıl yapılırresim şikayetiFacebook şikayet nasıl yapılır 2018

Facebook hesabınız varsa ilgili resmin bulunduğu hesaba girerek oradan da şikayet edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 19:24
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri