Facebook giriş yapamıyorum kilitlendi açma

banner186

Facebook hesabıma giriş yapamıyorum sürekli kilitleniyor ve kimlik doğrulaması isteniyor diyen kullanıcılar için çözüm aşağıda yer almakta. İlişkili haberleri de inceleyebilirsiniz.

Facebook giriş yapamıyorum kilitlendi açma
Müşteri Hizmetleri 11 Mayıs 2017 Perşembe 15:31

banner192

Facebook' ta hesaplarım sürekli kilitleniyor ya da güvenlik gereği şifre değişikliğine maruz kalıyorsanız gizlilik ve güvenlik ayarlarınızı incelemede fayda var. Hesap açarken gerçek bilgilerinizi kullanmayı ihmal etmeyimiz. Mobil onay kodunu aktif ediniz. Yani telefon numaranızı hesabınıza ekleyip giriş yaparken onay kodu ile erişim yapınız. Yaptığınız paylaşımlar ve beğenilere dikkat ediniz!

Facebook tarafından hesabınız kilitlendiyse ya süpheli hareketlerden dolayı veya yapılan paylaşımlardan dolayı hesap kilitlenme işlemi uygulanmış olabilir. Bazı paylaşımlarda Facebook tehlike algıladığından ya da otomatik bot varmış gibi algıladığından hesabı kilitleyebiliyor. Kilitledikten sonra kimlik doğrulaması talep edebiliyor. Şüpheli hareketlerde sık sık hesaba giriş çıkış yapma / farklı yerlerden bu işlemleri yapma ve şifre çalma girişimleri. 

Facebook giriş yapamıyorum kilitleme sorunu

Facebook hesabınızı açtığınız yani kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptığınız tarayıcıyla bu facebook.com/confirmphone.php adrese giriş yapınız. Açılan bölümde daha önce mobil onayı yapmadıysanız telefon onay adımlarını yapınız. Cep telefonunuzu yazarak onay kodu geldiğinde hesabınıza girerek sorunu çözebilirsiniz.

Alternatif olarak Facebook genel başvuru adreslerine aşağıda ilişkili haberler kısmından ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için yorum bırakabilirsiniz.

Facebook giriş yapamıyorum kilitlendi açma

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Semra - 10 ay önce
Facebookma girs yapamiyorum
Avatar
Semra - 10 ay önce
Sifrem kilitlendi
Avatar
melike - 7 ay önce
telefonuma kayitli bir kisisel face hesabim var. esimle birlikte ortak bir hesap acip, digerini kapatmak istedik. yeni hesap donduruldu ; profil resmine onay verilmesi gerektigi bildirildi. ne sekilde gelisiyor bu konu bilgilendirirseniz sevinirim
Avatar
Ekremustundag - 5 ay önce
Hesabıma erisemiyorum
Avatar
Hasan Hüseyin çoban - 3 ay önce
Facebook giremiyorum
Avatar
ramazan konca - 3 ay önce
Facebook Giriş yapamıyorum
Avatar
Pınar - 3 ay önce
Feyse giremiyorum resim gönder diyor yapıyorum internet bağlantısı yok diyor ama var başka sitelere girebiliyorum başka feyse de giriyorum kendi feysime giremiyorum lütfen bi çözüm önerin
Misafir Avatar
İnternet bağlantısı yok sorunu - 3 ay önce @Pınar
Telefondan veya bilgisayardan?
Avatar
Fatma - 11 ay önce
Kişisel Facebook hesabım kitlendi giremiyorum
Avatar
idris kahvecioğlu - 10 ay önce
açtığım tüm facebook hesapları kapatıldı ismimle hesap açamıyorum neden?önceki tüm hesaplarım otomatik silinebilirmi
Avatar
Semra - 10 ay önce
Kisosel facebook hesabi Sifrem kilitlendi
Avatar
emine - 1 ay önce
İnternetim var ama ınstegrama ve faceye giremiyorum mobilden
Avatar
Fatma - 1 hafta önce
Hesabım kilitlendi nasıl açılır
Misafir Avatar
Hesap kilitlendi sorunu - 1 hafta önce @Fatma
Nasıl bir uyarı aldınız?