Facebook güvenlik kontrolü nedir?

Facebook hesabını doğrulamak için güvenlik kontrolü geldi. "Lütfen bir telefon numarası seç kimliğini onaylamak için telefonuna bir onay kodu göndereceğiz" Peki kod gelmediyse!

Facebook güvenlik kontrolü nedir?
müşteri hizmetleri

Facebook hesabınızı açmaya çalıştığınızda "Güvenlik kontrolü" başlıklı bir uyarı ekranıyla karşılaştınız mı? Kod gönder diyerek kayıtlı telefon numarasına kod istediniz ve bir türlü kod gelmiyorsa, bu seferde telefon numarasını değiştirdiniz ama Facebook hesabına artık giremiyorsunuz. Peki hesaba giriş çözümü için nasıl yapmanız gerekiyor.

Telefon numarasını değiştirme seçeneği geldiyse bazen operatörde veya numaranıza yurtdışı bildirim mesajları engellenmiş olabiliyor. Bazende Facebook kaynaklı SMS' ler ulaşmayabiliyor. O zaman ne yapılmalı diyorsanız kesin bir iletişim yöntemi var. Vereceğimiz Facebook iletişim bilgilendirme formu üzerinden geri dönüş almanız sağlanacak. 

kimliği onaylamak için telefona onay kodu

Facebook kimliği onaylamak için telefona onay kodu gönderme

Sorunu bildirmeniz için facebook.com /help/contact/283958118330524 ve facebook.com /help/contact/357439354283890 arada boşluk bırakmadan tarayıcıya kopyalayınız.

Not: Yoğunluk veya anlık iletişimde sorun olduğunda başvurunuz ulaşmayabiliyor. Bundan dolayı başvurdunuz 3-4 gün sonra bir daha başvurunuz.

Facebook güvenlik kontrolü nedir?

Facebook için çoğu sorunlara hazırladığımız yazılarla iletişime geçebilirsiniz. F... müşteri hizmetleri şeklinde hazırlamış olduğumuz yazımızda da bir çok başvuru adresine yer verdik. Siz yinede yorumlarınızla bize sorunlarınızı iletiniz. Ekran görüntüsüne bizimle paylaşırsanız çözüm odaklı bir cevap verilebilir.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 04:33
müşteri hizmetleri