Facebook güvenlik kontrolü nedir?

Facebook hesabını doğrulamak için güvenlik kontrolü geldi. "Lütfen bir telefon numarası seç kimliğini onaylamak için telefonuna bir onay kodu göndereceğiz" Peki kod gelmediyse!

Facebook güvenlik kontrolü nedir?
müşteri hizmetleri

Facebook hesabınızı açmaya çalıştığınızda "Güvenlik kontrolü" başlıklı bir uyarı ekranıyla karşılaştınız mı? Kod gönder diyerek kayıtlı telefon numarasına kod istediniz ve bir türlü kod gelmiyorsa, bu seferde telefon numarasını değiştirdiniz ama Facebook hesabına artık giremiyorsunuz. Peki hesaba giriş çözümü için nasıl yapmanız gerekiyor.

Telefon numarasını değiştirme seçeneği geldiyse bazen operatörde veya numaranıza yurtdışı bildirim mesajları engellenmiş olabiliyor. Bazende Facebook kaynaklı SMS' ler ulaşmayabiliyor. O zaman ne yapılmalı diyorsanız kesin bir iletişim yöntemi var. Vereceğimiz Facebook iletişim bilgilendirme formu üzerinden geri dönüş almanız sağlanacak. 

kimliği onaylamak için telefona onay kodu

Facebook kimliği onaylamak için telefona onay kodu gönderme

Sorunu bildirmeniz için facebook.com /help/contact/283958118330524 ve facebook.com /help/contact/357439354283890 arada boşluk bırakmadan tarayıcıya kopyalayınız.

Not: Yoğunluk veya anlık iletişimde sorun olduğunda başvurunuz ulaşmayabiliyor. Bundan dolayı başvurdunuz 3-4 gün sonra bir daha başvurunuz.

Facebook güvenlik kontrolü nedir?

Facebook için çoğu sorunlara hazırladığımız yazılarla iletişime geçebilirsiniz. F... müşteri hizmetleri şeklinde hazırlamış olduğumuz yazımızda da bir çok başvuru adresine yer verdik. Siz yinede yorumlarınızla bize sorunlarınızı iletiniz. Ekran görüntüsüne bizimle paylaşırsanız çözüm odaklı bir cevap verilebilir.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 04:33
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
B.Kırtan
B.Kırtan - 2 gün Önce

Facebook görse keşke bu mesajları ben böyle saçma birşey görmedim ilgi 0. Böyle bir sosyal medya yok. ben açılsada şu saaten sonra numaramı kaldıracağım hesabı sileceğim.

Muhammet Aslan
Muhammet Aslan - 3 gün Önce

0541 407... Kayıtlı Hesabım Da Şuan Aynı Sorunu Yaşıyorum Kaç Gündür Forum Doldurmama Rağmen Dönüş Sağlanmadı Benim Hem Yayın Hemde Oyun Oynadığım Hesap Lütfen İlgilenin Hiç bir Şekilde Telefon Seçme Gibi Bir Seçenek Yok Hep Aynı Hata LİNK hizli...

Birden çok seçenekli formlar
Birden çok seçenekli formlar @Muhammet Aslan - 3 gün Önce

2 Ayrı formu da doldurdunuz mu?

B.Kırtan
B.Kırtan - 5 gün Önce

aynı problem şuan bendede mevcut lutfen yardım edin. numara girebileceğim bi seçenek yok. o değil numaran zaten kayıtlı sürekli numara seç diyor.

B.Kırtan
B.Kırtan @B.Kırtan - 3 gün Önce

Evet. Doldurdum ama facebook pek takmıyor sanırım. ne mail geldi ne mesaj sözde geri dönüş olacaktı.

Talep oluşturma
Talep oluşturma @B.Kırtan - 5 gün Önce

Formları doldurdunuz mu?

emrah deimr
emrah deimr - 3 ay Önce

Aynı hatayı bende alıyorum güvenlik kontrolunde devam diyorum lütfen bir telefon numarası seç diyor ama telefon numarası yok hiç bişey yok tıklancak biyer yok devam diyorum gene lütfen telefon numarası seç diyor ben başaramadım bi yardımcı olursan sevirimmm

Birden fazla
Birden fazla @emrah deimr - 3 ay Önce

PC ve mobil cihazlardan denediniz mi?

Aliye demir
Aliye demir - 4 ay Önce

E postamdan başka kişilere mesaj atılmış ben atmadım. Sorun şu e postam ve şifresini şuan bilmiyorum Facebook hesabım vardı bunuda ben acmadim

Nur Yılmaz
Nur Yılmaz - 6 ay Önce

benim hesabım da aynısı oldu efendim lüyfen bir telefon numarası seç diyor ne yapabilirim