Facebook hata kodu 23 çözümü

banner186

Facebook kullanıcılarının uygulamaları kullanırken karşılaşmış oldukları hata kodlarına çözüm üretmeye devam ediyoruz. Haberimizde hata kodu 23 'un ve 24,26,27,29 çözümünü paylaşacağız.

Facebook hata kodu 23 çözümü
Çağrı merkezi 07 Temmuz 2017 Cuma 04:23

banner192

Facebook uygulaması gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Aslında bu artış sadece facebook için geçerli değil. Neredeyse bütün sosyal medya araçları kullanıcılarını hatırı sayılı oranda artırdılar. Özellikle mobil cihazların ülkemizde ve dünyada yaygınlaşması ile birlikte bu tarz uygulamalarında kulalnıcı sayısı arttı. Daha önceki dönemlerde mobil cihazları yüksek fiyat karşılığında satılmaktaydı. Belirli bir gelirin altında olanlar bu cihazları alamamaktaydılar. Fakat teknolojinin gelişmesiyle birlikte cihazların fiyatlar makul seviyelere geldi. İlk fiyat dönemini yaşayanlar 1000 Mark gibi bir ücreti bir telefona vermişlerdir. Bu fiyatlar artık çok geride kaldı diyebiliriz. Şimdi 20-30 liraya çok rahat tuşlu bir telefon alabilirsiniz. 

Telefon fiyatlarının uygun fiyat aralığına gelmesiyle birlikte GSM operatörleri de kampanyalar yaprak mobil cihazlarda internet kullanımın yaygınlaşmasını sağladılar. Akılı telefonlar açıkçası internet bağlantısı olmadan çok da fazla kullanışlı olmamaktadır. Sadece arama ve mesaj görevlerini yerine getirmektedir. İnternet mobil cihazlarda yaygınlaşınca artık mobil uygulamalarda tavan yaptı. Sosyal medya araçlarının mobil uygulamaları artık her telefonda yer almaya başladı.Bu kullanıcı sayısını ciddi oranda artırdı. www.andronova.net

Facebook hata kodu 23 çözümü

Facebook hata kodu 23 çözümü

Bu sosyal medya araçlarından biri olan facebookta giriş esnasında karşılaşılan hata kodu 23'ün sebebini ve çözümünü sizlerle paylaşacağız.

  • Bu hatayı genellikle masaüstü bilgisayarlarınızda alabilirsiniz. Facebook uygulamasına girişte almış olduğunuz bu hatanın çözümü için modeminizi kapatarak tekrardan açınız. Bu süre en 10 saniye olsun. 
  • Yukarıdaki işlemden sonra halen girdiğinizde hata 23 uyarısı alıyorsanız. İşletim sisteminizle alakalı olabilir. Bu hatayı özellikle Windows 7 kullanıcılarında görünmektedir. Modeminizi kapatıp açmanız sorununuz çözmediyse Raidcall tarafından yasaklılar listesine alındığınız anlamına gelmektedir. Bu sorunu çözebilmeniz içinde eğer o bilgisayardan hesabınıza girmek istiyorsanız işletim sisteminizi yeniden kurunuz.
  • Bilgisayarınızın güvenlik duvarını ve virüs programın güvenlik duvarını kapatıp deneyiniz. 
  • Farklı bir bilgisayarda deneyiniz.
  • Giriş yapabildiğiniz uygulamadan veya yerden giriş şifrenizi değiştirip deneyin.
  • Yine erişim yapabildiğiniz yerden hesabınızı dondurup deneyiniz.
  • Son olarak eğer bu hatayı cep telefonda alıyorsanız cihazı kapatıp açınız. Farklı bir hesapla giriş yapıp deneyinia ve Facebook Lite uygulaması üzerinden de deneyebilirsiniz.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×