Facebook hata kodu 24 çözüm

Facebook kullanırken karılaşılan hata kodlarına çözüm üretmeye devam ediyoruz. Bu seferki haberimizde yine facebook girişinde alınan 24 hata kodunun sebebini ve çözümünü sizlerle paylaşacağız.

Facebook hata kodu 24 çözüm
banner192

Facebook hakkında belkide en çok haber yapılan sosyal medya aracıdır. Girmiş olduğumuz her teknoloji sitesinde muhakkak bir facebook haberi görürsünüz. Bunun sebebi  tabi ki de yüksek kullanıcı oranıdır. Şuan yüz binlerce üyesi olan dev bir sosyal ağdır. Facebook bu kadar kullanıcı ya hizmet verebilmek  için en son teknoloji ile alt yapısını donatmaktadır. Belkide piyasada en üst düzey alt yapı donanımlarını facebook firması kullanmaktadır. 

Facebook sadece kendi sitesi ile kalmayarak bunun yanında farklı uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır. Yine facebook kadar yoğun kullanılan instagram ve whatsapp uygulamaları da facebook bünyesinden hizmet vermektedir.

Bu uygulamalar kendi alanlarında dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan uygulamalardır. Resim paylaşım uygulamaları içerinde instagram ve mesajlaşma uygulamaları içerisinde whatsapp birinci sırada yer almaktadır. Bundan dolayı bu uygulamaları da katınca facebook şirketinin milyonlarca kullanıcısı olmaktadır. 

facebook müşteri hizmetleri
Bu girişimizi yaptıktan sonra şimdide hata kodumuzun sebebini sizlerle paylaşalım.

Facebook hata kodu 24 çözüm

Facebook hata kodu 24 çözüm

Facebook ile ilgili yukarıdaki bilgileri vermemizin sebebi bu hata kodunun nedeni açıklamak içindi. Facebook sistemine giriş yaptığınızda almış olduğunuz 24 hata kodunun sebebi sunucu yoğunluğudur. Eğer bu hata girişte karşınıza sıklıkla geliyorsa Raidcall aşırı yoğun demektir. Peki bu sorunu nasıl çözebiliriz ? Bu sorunu çözebilmeniz sizler açısından mümkün görünmemektedir. Çünkü sorun ana merkezden kaynaklı olduğu için soruna çözümü facebook şirketinin bulması gerekmektedir.

Sizlerin yapacağı ise 5-10 dakika sonra tekrardan siteye giriş denemesi yapmanızdır. Dediğimiz gibi bu hata yaşanan yoğunluktan kaynaklanmaktadır. Hatayı aldıkça ilerleyen dakikalarda tekrardan deneyiniz. Facebook ile ilgili özel müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 01:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nusrettin
Nusrettin - 10 ay Önce

Şifremi unutuma giriyorum bana kod gelmiyor

Mustafa Vatansever
Mustafa Vatansever - 10 ay Önce

Facebook hata kod 24 var nasıl çozbiliriz

Güzide
Güzide - 9 ay Önce

Sifremi unuttum bana kod gelmiyor

Ayşe Güller
Ayşe Güller - 7 ay Önce

Sayfam açılmıyor ve tükçe aryarlanmiyor acil yardım her yolu denedim olmuyor

Sayfam açılmıyor ve Türkçe sorunu
Sayfam açılmıyor ve Türkçe sorunu @Ayşe Güller - 7 ay Önce

Aldığınız hatanın ekran görüntüsü?

seda.ahmet.alkan
seda.ahmet.alkan - 5 ay Önce

bu hesap kapandi neden nasil acabilim yardimci olurmusunuz

aslı
aslı - 4 ay Önce

facebok sıfremı unuttum telefon kodum geşmıyor epostamda yok nasul yapa bılırım yardımcı olulun .lutfen

Nurgül
Nurgül - 2 hafta Önce

Şifremi unuttum kod gelmiyor giremiyorum

SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status