Facebook hata kodu 24 çözüm

banner186

Facebook kullanırken karılaşılan hata kodlarına çözüm üretmeye devam ediyoruz. Bu seferki haberimizde yine facebook girişinde alınan 24 hata kodunun sebebini ve çözümünü sizlerle paylaşacağız.

Facebook hata kodu 24 çözüm
Çağrı merkezi 10 Temmuz 2017 Pazartesi 01:00

banner192

Facebook hakkında belkide en çok haber yapılan sosyal medya aracıdır. Girmiş olduğumuz her teknoloji sitesinde muhakkak bir facebook haberi görürsünüz. Bunun sebebi  tabi ki de yüksek kullanıcı oranıdır. Şuan yüz binlerce üyesi olan dev bir sosyal ağdır. Facebook bu kadar kullanıcı ya hizmet verebilmek  için en son teknoloji ile alt yapısını donatmaktadır. Belkide piyasada en üst düzey alt yapı donanımlarını facebook firması kullanmaktadır. 

Facebook sadece kendi sitesi ile kalmayarak bunun yanında farklı uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır. Yine facebook kadar yoğun kullanılan instagram ve whatsapp uygulamaları da facebook bünyesinden hizmet vermektedir.

Bu uygulamalar kendi alanlarında dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan uygulamalardır. Resim paylaşım uygulamaları içerinde instagram ve mesajlaşma uygulamaları içerisinde whatsapp birinci sırada yer almaktadır. Bundan dolayı bu uygulamaları da katınca facebook şirketinin milyonlarca kullanıcısı olmaktadır. 

Bu girişimizi yaptıktan sonra şimdide hata kodumuzun sebebini sizlerle paylaşalım.

Facebook hata kodu 24 çözüm

Facebook hata kodu 24 çözüm

Facebook ile ilgili yukarıdaki bilgileri vermemizin sebebi bu hata kodunun nedeni açıklamak içindi. Facebook sistemine giriş yaptığınızda almış olduğunuz 24 hata kodunun sebebi sunucu yoğunluğudur. Eğer bu hata girişte karşınıza sıklıkla geliyorsa Raidcall aşırı yoğun demektir. Peki bu sorunu nasıl çözebiliriz ? Bu sorunu çözebilmeniz sizler açısından mümkün görünmemektedir. Çünkü sorun ana merkezden kaynaklı olduğu için soruna çözümü facebook şirketinin bulması gerekmektedir.

Sizlerin yapacağı ise 5-10 dakika sonra tekrardan siteye giriş denemesi yapmanızdır. Dediğimiz gibi bu hata yaşanan yoğunluktan kaynaklanmaktadır. Hatayı aldıkça ilerleyen dakikalarda tekrardan deneyiniz. Facebook ile ilgili özel müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Nusrettin - 7 ay önce
Şifremi unutuma giriyorum bana kod gelmiyor
Avatar
Mustafa Vatansever - 8 ay önce
Facebook hata kod 24 var nasıl çozbiliriz
Avatar
Güzide - 7 ay önce
Sifremi unuttum bana kod gelmiyor
Avatar
Ayşe Güller - 4 ay önce
Sayfam açılmıyor ve tükçe aryarlanmiyor acil yardım her yolu denedim olmuyor
Misafir Avatar
Sayfam açılmıyor ve Türkçe sorunu - 4 ay önce @Ayşe Güller
Aldığınız hatanın ekran görüntüsü?
Avatar
seda.ahmet.alkan - 2 ay önce
bu hesap kapandi neden nasil acabilim yardimci olurmusunuz
Avatar
aslı - 2 ay önce
facebok sıfremı unuttum telefon kodum geşmıyor epostamda yok nasul yapa bılırım yardımcı olulun .lutfen