Facebook hesabı aç oyunu kullan dönemi

Facebook oy işine de el attı. Artık Facebook üzerinden oy kullanılabilecek. Şuan için ABD' de denemeler başladı. Facebook hesabı aç oyunu kullan dönemi başladı.

Facebook hesabı aç oyunu kullan dönemi
müşteri hizmetleri

Facebook' ta oy nasıl kullanılır? Facebook haber kaynağında güncelleme yapıldı. Artık Facebook farklı alanlarda da hizmet vermekte. Alanını genişleten Facebook, başka ülkelerde de farklı faaliyetlerde yerini alacak mı?

Facebook, Amerika kullanıcılarına kolaylık sağlayan bir uygulama başlattı. 2016 ABD Başkanlık Seçimi için oy kullanmaya teşvik amaçlı seçimlerde oylarınızı Facebook üzerinden kullanabilmelerine imkan sağlandı.

Facebook, ABD merkezli kullanıcılarına sunduğu hizmet, 18 yaş üstü kullanıcıların oy verme imkanını sağlayacak.

Facebook, "Haber Kaynağı" özelliğinde yaptığı bazı değişimlerle ABD kullanıcılarının oy kullanım oranını yükseltmeyi hedefliyor.

ABD Hükümetinden yapılan açıklamada; Facebook kullanıcıları ABD genelinde çok fazla kullanıcısı olduğundan bu şekilde bir uygulamaya onay verdiklerini açıkladılar.

Facebook' ta oy nasıl kullanılır? Facebook' ta Haber Kaynağında bulunan "Register" seçeneği ile 4 gün boyunca oy kullanabilecek. Bakalım bu gibi uygulamalar Türkiye' de ne zaman başlayacak.


Facebook hesabı aç oyunu kullan dönemi


Facebook hesabı aç oyunu kullan dönemi

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 23:44
müşteri hizmetleri
YORUMLAR