Facebook hesabım Google da çıkıyor görünmesin gizleme

banner186

Facebook' ta paylaştıklarım Google' de çıkıyor. Facebook hesabım Google gözükmesin. Google' den Facebook profili nasıl kaldırılır? Facebook hesabım Google da gözükmesin çıkmasın.

Facebook hesabım Google da çıkıyor görünmesin gizleme
Müşteri Hizmetleri 19 Eylül 2016 Pazartesi 16:53

banner192

Google Facebook paylaşımlarını kaldırma nasıl kaldırılır silinir? Facebook hesabım Google da çıkıyor görünmesin gizleme nasıl yapılır? Facebook hesabı nasıl gizlenir? Facebook fotoğraflarımı nasıl Google' den kaldırırım silmek için iletişim adresi nedir? Müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası var mı?

Google, Facebook, Twitter ve Instagram gibi büyük sosyal paylaşım sitelerinin paylaşımlarını aramalara dahil etmektedir. Bunun nedeni bu sitelerin Google ile yaptığı anlaşma.

Facebook' ta paylaştığınız fotoğraflar, videolar ve yorumların / paylaşımların Google arama motorundan kaldırılması için Google' ye başvuru yapabilirsiniz. Ama geçerli bir neden ve yasal bir evrak talep edebilir.
 
Genelde Facebook' tan sildiğiniz paylaşımınız (Fotoğraf, video ve mesajlar) Google' den hemen silinmez. Google ön belleğine bu paylaşımlar kayıt edildiğinden, zamanla Google' den silinir. Ama aciliyet var diyenler için aşağıdaki adresi kullanmaları önerilir.

Google Facebook profilinin paylaşımlarını kaldırma talep adresi: Bu google.com/webmasters/tools/removals adresten Google' ye başvuru yapabilirsiniz.


Facebook hesabım Google da çıkıyor görünmesin gizleme ayarları


Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta yer alan Facebook profil resminize tıklayınız. "Ayarlar" bölümüne giriniz. Sol tarafta bulunan "Gizlilik"seçeneğine giriş yapıp ayarlarınızı değiştiriniz.


Facebook hesabım Google da çıkıyor görünmesin gizleme
facebook fotoğrafi profili gizleme

Facebook hesabımı Google' den nasıl gizlerim? Facebook gizli hesap ayarları nasıl yapılır?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×