Facebook hesabım kapatıldı tekrar nasıl açılır

Facebook hesabı kapatıldı tekrar nasıl açılır? Facebook' ta kapatılan hesap nasıl geri açılır iletişim formu ile resimli olarak anlattık. Eğer hesap haksız yere kapatıldığını düşünüyorsanız başvurunuz.

Facebook hesabım kapatıldı tekrar nasıl açılır
banner192

Kapatılan Facebook hesabını geri almak için Facebook iletişim numarası var mı ve Facebook ile iletişime nasıl geçebilirim?

Facebook hesabınız yanlışlıkla kapatıldığını belirtiyorsanız, haklılık nedenlerini ek bilgiler bölümüne dahil ederek başvuru yapabilirsiniz. Eğer Facebook haklı nedenden dolayı hesabınızı kapattıysa hesabınız açılmayabilir. Bazıları bizle iletişime geçerken neden hesabımı kapattınız şeklinde yazmakta. Bu tarz kullanıcılar bilinçsiz olduğundan işleri çok zor olabiliyor. 

Facebook hesap kapatma nedenini hesabın kayıtlı olduğu e-posta adresine gönderiyor. Bazende göndermiyor hesaba giriş yaparken uyarıyla iletiyor. Bir hesap gerçekten yanlışlıkla kapatıldıysa bunun nedenlerinden biri yapılan şikayet veya şikayetler oluyor. Bazen inceleyen görevli dikkatli incelemeden hesabı askıya alabiliyor. Bundan dolayı iletişimle yapılan işlemlerde istenilen gerekli görülen evraklar iletilmesi gerekiyor.

Kapatılan Facebook hesabını açma

Facebook hesabım kapatıldı tekrar nasıl açılır başvuru adımları: İlk başvuru adresi buradan ve bu adresten Facebook ile iletişime geçebilirsiniz. Başvuru formunda yer alan bölümleri eksik olarak doldurmanız gerekiyor.

Not: Yukarıdaki ilk verdiğimiz başvuru adresi ile kapatılan hesap için Facebook ile iletişime geçebilirsiniz. Başvuru sırasında kimlik ekran görüntünüzü göndermeniz gerekiyor. Ek bilgi bölümüne sorunun detayını ve aldıysanız uyarını yazarak başvuru yapınız.

Facebook başvuru bölümünde giriş e-posta adresi veya cep telefonu numarası yazan bölüme Facebook hesabınıza kayıtlı e-posta hesabını veya hesabınıza kayıtlı cep telefon numarasını yazmanız gerekiyor.

Facebook hesabım kapatıldı tekrar nasıl açılır

Facebook hesabım kapatıldı

facebook müşteri hizmetleri
Facebook' a talep gönderebilmeniz için resmi nüfus cüzdanında yazan adınızı soyadınızı ve kimliğiniz / kimlikleriniz bölümünün altında yer alan "Dosyaları Seç" butonuna tıklayıp kimliğinizin ekran görüntüsünü ekleyip, ek bilgileri de yazıp başvuru yapınız. Kimliğinizin ekran görüntüsünden TC kimlik numaranızı ve seri numaranızı silebilirsiniz.

Facebook ile iletişime geçtikten sonra 1-3 gün içerisinde geri dönüş yapılmazsa, aynı başvuru adresinden tekrar başvuru yapmanızı öneririz. Genelde haklıysanız, Facebook hızlı bir şekilde geri dönüş yapacaktır. Bazen yoğunluktan dolayı geç geri dönüş yapabiliyorlar.

Facebook' a kimlik göndermeli miyim

Facebook hesabım kapatıldı tekrar nasıl açılır iletişim adresi

Eğe hesabınıza ulaşamıyorsanız veya farklı bir konu için Facebook ile iletişime geçmek istiyorsanız, bu Facebook konularından ve alternatif Facebook konulardan ilgili alanı bulabilirsiniz. Eğer adımları yapamıyorsanız ve yardım almak istiyorsanız, önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. 

Facebook hesabım kapatıldı nedenini nasıl öğrenirim? Facebook sayfamı kapattı nasıl şikayet ederim? Sorunu için bir çözüm önerimizle karşınıza çıktık. Bu kanal genelde haksız olarak kapatılan hesaplar için kesin çözüm niteliği taşımakta.

Not! Başvurunuzu yaptınız sonra hemen neden açılmadı neden geri dönüş yapılmadı diye yorumlar yapmadan önce iletişim kanalından geri dönüş bekleyiniz. Bazı zamanlar uzun sürebiliyor. Sizler örnek 1 hafta beklediniz ama geri bir dönüş olmadı. O zaman aynı formu doldurarak bir daha başvurunuz.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2018, 00:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer kaya
Ömer kaya - 2 hafta Önce

Fecebookum hala acılmadı neden fotogra yanlısmı ondanmı acılmadı

Ömer kaya
Ömer kaya - 2 hafta Önce

Bügün fecebook açtım fakat hala fotografın inceleniyor diyor neden fecebook acılmadı

Fotoğraf inceleniyor
Fotoğraf inceleniyor @Ömer kaya - 2 hafta Önce

Şüpheli hareketlerde veya gerçek olmadığı düşüncesi ile bekletilebilir.

Enes demirtaş
Enes demirtaş - 2 hafta Önce

Facebook hesabım çalındı tel no Gmail değiştirilmiş birçok kişiye şikayet ettirerek hesabı kapattırdım tekrar nasıl açtırabilirim açmayı denedim gmailde böyle hesap yoktur deniyor nasıl açtırabilirim

Kapatılan hesaplar için
Kapatılan hesaplar için @Enes demirtaş - 2 hafta Önce

Başvuru adresi yazıda!

Ömer kaya
Ömer kaya - 2 hafta Önce

Duyduk yere fecebook hesabım kapandı neden

asadullahnurmehmat
asadullahnurmehmat - 3 hafta Önce

Üstümü değiştirdim kendisi kapandı açamıyorum yardımcı olabilir misin

Önemli
Önemli - 4 hafta Önce

Facem çalındı bütün bilgileri değiştirilmiş şikayet ettik kapattırdık facemi geri nasıl açıp alabilirim

Fahri
Fahri - 1 ay Önce

Hesabım durup dururken kapatıldı. Facebook kurallarıni ihlal ettiğiniz için hesabınız kapatıldı diyor .itiraz formunu doldurarak gönderdim. Yine acmadilar ne yapmam gerekiyor

Durduk yere hesap kapatılma
Durduk yere hesap kapatılma @Fahri - 1 ay Önce

Cevap olarak bir şeyler yazdılar mı? Kimlikle doğrulama yaptılar mı?

Fahri Namal
Fahri Namal - 1 ay Önce

Hesabımda sadece doğum tarihi yanlışti hesabım kapatıldı. Formu doldurarak gönderdim acmadilar. Ne yapabilirim

OSMAN AY
OSMAN AY - 1 ay Önce

facebook hesabımdır
KİŞİSEL FAKE HERTÜRLÜ FACEBOOK HESABI KAPANAN BENİ EKLESİN ACARİM. !

Burhan
Burhan - 1 ay Önce

Acın hesabimi

Mahsum Ekinci
Mahsum Ekinci - 2 ay Önce

Merhabalar benim hesabım geçen gün kapandı burada açmayı denedim ancak ne yazıkki yeterli bilgi yok burada sadece isim soyisim ve kimlik fotoğrafı isteniyor e posta bilgisi yok yardımcı olurmusunuz...

Bülentderin
Bülentderin - 3 ay Önce

Şifremi unuttum kayıtlı olan numarayıda kullanmıorum ne yapmam lazım

yeni doğrulama
yeni doğrulama @Bülentderin - 3 ay Önce

facebook müşteri hizmetler yazımızdaki doğrulama adresine bakınız

ahmet evlen
ahmet evlen - 5 ay Önce

ahmetevlen ve ahmetevlen0660 hotmail.com kapatılmasını istiyorum

Unkown
Unkown - 5 ay Önce

Olmaz

aydin kaya
aydin kaya - 5 ay Önce

numarama ait olan hesabim kapatildi baska bir hesapta alamiyorim

Hesap açamıyorum sorunu
Hesap açamıyorum sorunu @aydin kaya - 5 ay Önce

Engellendiniz ise aynı internet ile aynı cihazlarla ve aynı bilgilerle alamazsınız.