Facebook hesabıma giremiyorum kesin çözüm

Hesabınıza giriş yaparken hata alıyor musunuz? Facebook uygulamasından hesabıma giremiyorum, şifrem doğru ama giremiyorum veya şifremi giriyorum yanlış diyor şeklinde sorunların genel çözümü haberimizde.

Facebook hesabıma giremiyorum kesin çözüm
müşteri hizmetleri

Facebook' a giriş sorunu yaşıyorsanız ya da Facebook hesabıma giremiyorum hata ile karşılaşıyorum diyorsanız, çözümü size önerdiğimiz Facebook iletişim formu.

Facebook hesabıma girerken şifre yanlış diyor ya da Facebook şifremi biliyorum ama giremiyorum şeklinde sık sık yorumlarla karşılaşıyoruz. Bu sorun kullanıcının o an ki durumdan haberi olmamasından kaynaklı. Tahmini ya hesabınız çalındı ya da şifreyi yanlış hatırlıyorsunuz.

Facebook hesabım çalındı diye düşünüyorum diyenler önce hesap çalındı başvurusu, sonra Facebook giriş sorunu başvurusunda bulununuz.

Facebook giremiyorum sorunu

Aşağıdaki formla yapabileceğiniz başvuru seçeneklerine kısaca yer verdik. Bunların dışındaki sorunlar için bi ihtimal denenebilir.

  • Facebook şifre sıfırlama sorunu.
  • Hesap çalındı başvurusundan sonra başvuru.
  • Facebook hesabıma girerken hatayla karşılaşıyorum. 
  • Facebook daha sonra tekrar dene hatası.
  • Kullanıcı bilgilerini yazdıktan sonra başa dönme sorunu.
  • Kodmatik ve diğer doğrulama sorunları.
  • Facebook' a kayıtlı e-posta ve cep telefona ulaşamama nedeniyle giriş sorunu.

Facebook hesabıma giremiyorum kesin çözüm

Ek bilgi! Hesaba girerken yaşadığınız sorunun ekran görüntüsü varsa forma kesinlikle eklemeniz gerekiyor. Geri dönüşler 1-3 gün zaman alabiliyor. Dönüş olmayanlar için tekrar başvuru önerilir. Facebook müşteri hizmetleri resmi olarak Türkiye' de yer almıyor.

Aşağıdaki ikinci iletişim adresiyle telefon doğrulamada görülen sorunlar, telefon numarası değiştirme sorunu ve sms gönderme alma sorunları için başvuru yapabilirsiniz.

Facebook iletişim formu: facebook.com/help/contact/357439354283890 ve facebook.com/help/contact/?id=352512044767949

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 22:37
müşteri hizmetleri