Facebook hesabıma giriş yapıldığında mesaj gelsin

banner186

Facebook' ta hesaba giriş yapıldığında telefona mesaj gelsin, Facebook giriş yapıldığında e-posta gelsin, hesabım çalındığında giriş yapıldığında telefona bilgi mesajı gönderme.

Facebook hesabıma giriş yapıldığında mesaj gelsin
Müşteri Hizmetleri 28 Mart 2017 Salı 13:04

banner192

Facebook hesabına izinsiz giriş yapıldığında telefona veya mail hesabına bilgilendirme mesajı nasıl gelir? Facebook hesabıma giriş yapıldığında telefonuma mesaj gelmesi için ne yapmalıyım?

Bazı kullanıcıların Facebook konusunda bilmediği çok şey olabiliyor. Özellikle güvenlik meselesinde. Normalde Facebook içerisinde çok sayıda güvenlik önlemleri bulunmakta. Örnek verecek olursak hesabı açarken güvenlik doğrulama kodu ile giriş yapma. Tabi bu özelliğin birde giriş yapılırken bilgilendirme mesajının gelmesini sağlayabiliyorsunuz.

Yukarıda bahsettiğimiz bilgilendirme mesajına detaylı olarak resimli anlatıma yer verdik. Facebook hesabınıza izinsiz girişlerde ve tanımlı cihazlar dışında girişlerde bilgilendirme mesaj nasıl geleceği aşağıda gösterilmektedir. www.andronova.net

Facebook hesabına girişlerde ister cep telefona, isterse e-posta hesabına bilgi mesajı gelebilir. Uyarı mesajı sadece tanımlı olmayan cihazlardan ve yerlerden giriş yapıldığında gelecektir.

Facebook giriş yapıldığında mesaj gönderme özelliği

Ayarlar / Güvenlik / Güvenlik Ayarları / Giriş Uyarıları / Bildirimler - E-posta

Facebook giriş yapıldığında mesaj gönderme

Facebook giriş yapıldığında mesaj gelsin

 Facebook hesabıma giriş yapıldığında mesaj gelsin

Facebook hesabıma giriş yapıldığında mesaj gelsin

Not: Bilgilendirme mesajını Facebook hesabınıza kayıtlı telefon ve mail hesabı dışında isterseniz başka bir mail hesabına veya cep telefonu numarasına yönlendirebilirsiniz. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×