Facebook hesabını geçici dondurma adres link

Facebook hesabını silmeden geçici olarak kapatmak ister misiniz? Hesap dondurmayla hesap silme arasında farklara bakıp kararınızı verebilirsiniz. Geçici kapatma Android ya da iPhone.

Facebook hesabını geçici dondurma adres link
müşteri hizmetleri

Facebook tamamen silmek yani bazı kullanıcıların diliyle Face hesap silmek kapatmak için ne yapmalıyım? Facebook hesap kapatma haberimize bakabilirsiniz. Hesap silme yerine hesabınızı dondurabilirsiniz. Örnek bir veya birileri sizi rahatsız ediyorsa görünümden onları engelleyebilir veya hesabınızı dondurabilirsiniz. Hesap dondurmada dışarıdakn kullanıcı adına girdiğinizde hesap bulunamayacak. Böyle bir hesap yok şekline dönecek.

Facebook hesabımı nasıl kapatırım ya da kapatmak yerine hesabını dondurmak isteyebilirsiniz. Önce hesap kapatmayla hesap dondurma arasındaki farkları inceleyelim. Sonra verdiğimiz bağlantı adreslerini tercih ediniz.

Facebook hesabını geçici dondurma adres linkFacebook hesabı dondurma

Facebook hesabınızı tekrar kullanmayacaksanız, Facebook hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Hesap kapatma başvurusundan sonra 14 gün hesabınıza girmemeniz gerekiyor. Eğer tekrar giriş yaparsanız, Facebook hesabınız tekrar etkinleşir. 

Facebook hesap silme başvurusundan 14 gün sonra hesabınızda bulunan tüm paylaşımlar ve kişisel bilgiler silinecektir. Silinen hiçbir veri geri alınamayacaktır. Facebook hesabının tamamen silinmesi 90 gün kadar sürebilmektedir. Eğer önemli paylaşımlarınız varsa hesabınızın kopyasını indirebilirsiniz. 

Facebook hesap dondurma adresi

Facebook dondurma adresi bu linkten ulaşabilirsiniz. Sonra hesabı yönetten ilgili işlemi başlatınız. Sık sık işlem yapmayınız. Hesabınızında engellemeye neden olabilir.

Facebook hesap dondurma adresi

Facebook hesap silme adresi

Facebook hesabını kalıcı olarak kapatmak için başvuru adresi " hesap silme " tıklayarak aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Her hangi bir hata durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Facebook hesabınızı sildiğiniz zaman, Facebook profilinize artık ulaşamayacaksınız. Ama başkaları ile yaptığınız paylaşımlar ve yazışmalar karşı taraftan silinmez. 

Facebook hesabımın kopyasını nasıl alırım indirebilir miyim? Facebook hesabınızda bulunan paylaşımların yedeğini alabilirsiniz. Bunun için hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ayarlar bölümünden hesap kopyasını alabilirsiniz. Facebook hesabının profil bölümünde yer alan "Ayarlar" yazısını tıklayınız. "Facebook bilgilerin" altında bulunan "Gör" seçeneğini tıkladıktan sonra.

Facebook hesabı dondurulduğunda ne olur? Profil kapatılır, hesap adı, kişisel bilgiler, profil fotoğrafı ve Facebook paylaşımların çoğu görünümden kaldırılır. Başkaları bazı bilgilere ulaşabilir. Örnek kendi arkadaş listelerinde ad ve gönderimler bazen görebilmeye devam edebilir. 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:28
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
fatma gul
fatma gul - 4 yıl Önce

Silmek istiyorum