Facebook hesap geri alma kodları?

banner186

Facebook' ta hesabı geri alma kodları nedir ne işe yarar? Hesap çalındığında, kodmatik kod alamıyorum ve şifremi unuttum durumlarında alternatif giriş sağlayan güvenlik kodu.

Facebook hesap geri alma kodları?
Müşteri Hizmetleri 19 Mart 2018 Pazartesi 15:17

banner192

Facebook' un tüm kesimlere ulaşmasıyla ve çok fazla kullanıcıya sahip olmasıyla oluşan güvenlik önlemleri bazen işlem yapan hesap sahibini de etkileyebiliyor. Hani bir şeyi birilerinden saklarsınız ya ve daha sonra siz sakladığınızı bulamazsınız. İşte böyle bir durumda bu güvenlik ayarlamalarında karşımıza çıkabiliyor.

Hesabıma telefon numarası ekledim ve hattım kapandı hesabıma erişemiyorum ya da kodmatik koduna ulaşamıyorum gibi durumlarda alternatif güvenlikler hesabınızı kurtarır. En önemlisi ise Facebook hesabım çalındı diyen kullanıcılar için alternatif güvenlik açık kapı oluşturabiliyor.

Facebook hesabı geri alma kodları nedir?

Yukarıdaki durumlar için hesabınıza girişi sağlayan alternatif açık kapı güvenliği. Hesap şifresini unuttunuz, kod gelmiyor, kodmatik silindi ve diğer sorunlar için Facebook öneri olarak kod ile giriş sağlıyor. Bu işlem aynı zamanda hesap çalındı durumlarında çok işe yarıyor. Hesabı çalan eğer bu yeri farketmemişse, daha önce aldığınız kodlarla hesabınıza girebilirsiniz. 

Facebook kod alma adımları

Facebook' tan ayarlar / güvenlik ve giriş / "iki faktörlü kimlik doğrulaması kullan" ve "hesabı geri alma kodları"

Facebook kod alma adımlarıFacebook hesap geri alma kodları?

Facebook' ta kodmatik kod gelmiyor ve Authenticator gibi uygulama üzerinden kod alıyorsanız, uygulama silindi ve doğrulama güvenlik kodu alamıyorsanız bu konu için daha önce çözüm yazıları hazırladık. Facebook müşteri hizmetleri gibi bir hizmet olmadığından öneri numara aranabilir. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Cemil Dikik - 2 ay önce
Şifremi biliyorum ama kabul etmiyor yanlış şifre diyor kurtarmak için uğraşıyorum telefonuma kod gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim
Misafir Avatar
Alternatif güvenlik seçenekleri - 2 ay önce @Cemil Dikik
Bunlara artık erişimim yok seçeneği denendi mi? Olmazsa hesap çalındı başvurusu üzerinden iletişime geçiniz.
Avatar
kadir - 2 ay önce
Hesap geri alma kodu
Avatar
Yunus emre kcbyk - 2 ay önce
Facebook şifremi diyitirmişler eski telefon numaram kayıtlı kod eski numarama geliyor nasıl yapabilirim lütfen bana açık cevap yazık
Avatar
cevde - 2 gün önce
Teklefonuma format atım yeni gmaail butun hesabım giti faceboka giremiyorum lutfen yardımcı olunuz