Facebook hesap oluşturma nasıl yapılır

Facebook kayıt nasıl olunur uygulama üzerinden nasıl üye olunabilir? Facebook uygulamasında hesap açma nasıl yapılır? Facebook üyelik sorunları...

Facebook hesap oluşturma nasıl yapılır
banner192

Facebook sosyal medya araçlarının en çok kullanıladır diyebiliriz. Artık internet kullanıcıları bütün duygu ve düşüncelerini sosyal medya araçları ile sevdiklerine yayınlamaktadırlar. Ayrıca bu platformlerda resim video gibi paylaşımlarını takipçileri ile paylaşmaktadırlar. Facebook şuan milyonlarca üyesi bulunan bir sosyal araç uygulamasıdır. Fakat buna rağmen facebook hesabı olmayan yine milyonlarca insan bulunmaktadır. Facebook uygulamasına nasıl üye olabilecğinizi aşağıdaki başlığımız altında anlatacağız. 

Facebook hesap oluşturma kayıt olma?

facebook müşteri hizmetleri

Facebook hesap oluşturma nasıl yapılır

Facebook uygulamasında hesap açabilmke için telefonunuzda veya blgisayarınızdan facebook sitesine uygualamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Facebook üyeliğini gerçekleştirebilmke için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  • Bilgisayar üzerinden üye olacaksanız eğer facebook.com adreini web tarayıcınızın adres çubuğuna yazarak enter tuşuna basınız.
  • Telefon üzerinden üye olacaksanız ise facebook uygulamasını google play storeden telefonunuza indiriniz.
  • Her iki ekranda da karşınıza gelecek olan ekrandan Kayıt Ol yazısına tıklayınız.
  • Yukarıdaki yazıya tıkladığınızda ise karşınıza üyelik formu gelecektir. Bu ekranda yer alan e-posta adresini, cep telefon numaranızı, şifrenizi, doğum tarihinizi yazarak kaydol yazısına tıklayınız. Burada cep telefonu ve e-posta bilgilerinin doğru girilmesi önemlidir. Çünkü daha sonra şifrenizi unuttuğunuzda bu bilgilere gönderilecek kurtarma linki şifresi ile hesabınıza yeni bir şifre alabilirsiniz.
  • Ayrıca yukarıdaki işlemden sonra facebook sizlere e-posta adresinize veya cep telefonunuza onaylama kodu gönderecektir.
  • Son olarak ise facebook uygulamasında 13 yaş sınırının olduğunu söyleyelim.
Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 19:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status