Facebook hesap onay e-postası gelmiyor kesin çözümü

Facebook hesap onay e-postası gelmiyor kesin çözümü nedir? Facebook onay e-postası almadım gelmedi. Onay e-postasını kullanırken hata oluştu. Mevcut hesabı yeniden etkinleştirme. Kod mailime gelmiyor.

Facebook hesap onay e-postası gelmiyor kesin çözümü
müşteri hizmetleri

Facebook doğrulama onay kodu e-posta hesabıma gelmiyor. Facebook hesabımı onaylayamıyorum. Onaylama maili neden gelmiyor? Facebook' tan e-posta gelmiyor. Facebook hesap nasıl onaylanır?

Facebook hesabını açarken kullandığınız e-posta hesabına onaylama link kodu gelmediyse ya da Facebook hesabınızda kullandığınız e-posta hesabı kullanılamıyorsa / ekleme de hata alıyorsanız aşağıdaki iletişim adresini tercih edebilirsiniz.   

Facebook hesap onay e-postası gelmiyor iletişim başvuru adımları Facebook iletişim formu ile başvuru yaparak, ek bilgiler başlığında yer alan açıklama bölümüne sorun detayını belirtip, erişim yapabildiğiniz e-posta hesabını yazdığınızda Facebook tarafında 1-3 gün içerisinde geri dönüş yapılır.

Facebook tarafından geri dönüş yapılmadı veya sorunla karşılaştıysanız, sorunun detayını haberimizin yorum bölümüne yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook hesap onay maili gelmiyor çözümü

Facebook hesap onay e-postası gelmiyor kesin çözümü

Facebook' ta hesap onay kodu gelmiyor

Eğer geri dönüş yapılmazsa tekrar başvuru yapabilirsiniz. Facebook hesabını doğrulama onayında sorun yaşıyorsanız, bu facebook.com/help/contact/174964429275926 adresten formu doldurunuz. Yazdığınız bilgiler hesabınızda yer aldığı gibi girilmelidir.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 02:02
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ruhullah yakut
Ruhullah yakut - 1 yıl Önce

Ben 30 gündür kimlik gönderiyorum cevap veren yok hesabım çalındı ve anında engellendi facebok olumlu olumsuz bir mesaj atmadı nasıl bir iş bu yaw

Necati değirmenci
Necati değirmenci - 2 yıl Önce

E postamı onaylamak istiyorum onay kodu gelmiyor

Mail açık olsun
Mail açık olsun @Necati değirmenci - 2 yıl Önce

İşlem yaptığınız aynı tarayıcıda mail hesabınız açık mı?

Onurcan savaş
Onurcan savaş - 2 yıl Önce

Facebok kitlendi ve e posta hesabımin yeni sıfresi gelmiyor ve onaylanmiyor hata veriyor hesap kitlendi geçici süreliğine diyor napmam lazım yardimcı olursanız sevinirim

kod
kod @Onurcan savaş - 2 yıl Önce

Siteden diğer bi kod gelmiyor yazısına bakınız.

serap sahinsoy
serap sahinsoy - 3 yıl Önce

MRH benim sorunum facebook açtım telefon numarasıyla hesabı açamıyorum Eski numaram. La Hesabı açamıyorum serap sahinsoy onay kodunu alamıyorum. Yardımcı olun Emil adresine gönderir misiniz.serapsahinsoy1ufu adresim lütfen yardımcı olun hesabımi açmak istiyorum

Ferhat
Ferhat - 3 yıl Önce

E postayla face açtım ama onay mesajı hala gelmedi bilgilerinize efendim