Facebook hesap silme 2018

banner186

Facebook' ta rahatsız ediliyorum diyorsanız ister geçici olarak hesap kapatma ya da hesap dondurma adımlarını uygulayabilirsiniz. Facebook hesabı kalıcı olarak nasıl silinir?

Facebook hesap silme 2018
Savaş Taşcıoğlu 03 Ocak 2018 Çarşamba 16:16

banner192

Bazı nedenlerden dolayı Facebook hesabınızı silmeniz gerekebilir. Facebook hesabınızı tamamen kaldırmak isteyen kullanıcılar için Facebook hesabı nasıl kapatılır ? Facebook hesabını nasıl kalıcı olarak silebilirim ? Facebook hesabı silinirken sayfalarda silinir mi ? Facebook hesabını kapattığım da uygulamalar ve oyunlar silinir gibi tüm sorularınızın cevabı makalemizde.

Facebook hesabı nasıl kalıcı olarak silinir ? 

Facebook hesabınızı tamamen silmek isteyen kullanıcılar, hesabını kalıcı olarak kapatmak isteyenler, Facebook hesabını silmeden önce neler yapılmalıdır. Bu sorularınız cevabını resimli bir anlatım şeklinde sizlerle paylaşıyoruz. 

Facebook hesabınızı silmeden önce eğer yönetici olduğunuz sayfa veya gruplar varsa bunlara yeni bir yönetici eklemenizi öneririz. Çünkü Facebook hesabınız silindiğinde ikinci bir yönetici yoksa eğer tüm yöneticisi olduğunuz sayfalarınız ve gruplarınız kapatılacaktır. 

Facebook uygulamalar nasıl silinir? 

Uygulamalar ve oyunlar da tamamen silmeniz gerekiyor. Facebook hesabınızı tamamen silmeden önce uygulamalardan aşağıdaki linke tıklayarak uygulamaları ve oyunları kaldırmanız gerekiyor. 

Uygulama ve oyunları buradan kaldırabilirsiniz. 

Facebook hesabı silme 

Facebook üzerinden sayfalarınıza yeni bir yönetici atadıysanız yada sayfa veya gruplarınız yoksa, Uygulamları tamamen kaldırdıysanız artık Facebook hesabını tamamen silebiliriz. Facebook hesabınızı kalıcı olarak sildiğinizde artık tekrardan erişim sağlayamazsınız. Eğer bütün bu işlemleri yaptıysanız ve hesabınızı kapatmak için eminseniz. Aşağıdaki linke tıklayarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. 


Facebook hesabımı sil  (Facebook hesap kapatma adresi)


Facebook hesap silme, hesap kapatma
Hesabımı sil dediğinizde sizden şifreniz ve güvenlik kontrolü için birkaç bilgi isteyecektir. Bu bilgileri de doğru bir şekilde giriş yaptığınızda hesabınız tamamen kaldırılacaktır. 
Facebook hesap kapatma
Facebook hesabınızı güvenlik kontrolünü de geçtikten sonra tamamen silebilirsiniz. Eğer Facebook hesabınıza 2 hafta içerisinde tekrar dönmek isterseniz. Facebook adresinize şifreniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. Facebook hesabınızın tamamen silinmesini istiyorsanız eğer 2 hafta boyunca kesinlikle hesabınızı açmamanız gerekiyor. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Özlem - 4 ay önce
Hesabimi şuan kullanmıyorum şifresini bilmedgm için geri de anlamıyorum kapatamiyorum da ne yapabilirim onu kapatmaynca başka hesap alamiyorum
Avatar
Mehmet.erlik - 4 ay önce
Yorum yazmak için bu alanı kullanabilirsiniz. Yorum yazarken lütfen aşağıda yazılan uyarıları göz önünde bulundurunuz!faceboolk.acamıyorum
Avatar
Zeliha - 2 ay önce
Acmis oldugum hesablar neden kapatiliyor
Avatar
feyza - 2 ay önce
teşekkürler çok yardımcı oldunuz
Avatar
Axin - 1 ay önce
Hesbimi bi turlu kapatamiyom