Facebook hesap silme, hesap kapatma

banner186

Facebook hesabı nasıl silinir ? Facebook hesabı kalıcı olarak nasıl silinir ? Facebook hesabımı silmeden neler yapmalıyım ? Facebook hesabı nasıl kapatılır ?

Facebook hesap silme, hesap kapatma
Savaş Taşcıoğlu 14 Ağustos 2016 Pazar 13:22

banner192

Facebook hesabı sil, Facebook hesabı nasıl kapatılır ? Facebook hesabını kalıcı olarak nasıl silebilirim ? Facebook hesabını silerken neler dikkat edilmeli ? Facebook hesabım silindiğinde sayfalarda silinir mi ? Facebook hesabı nasıl kapatılır ? Facebook hesap kapatma nasıl yapılır ? 

Facebook hesabınızı silmeniz gerekebilir. Facebook hesabınızı tamamen kaldırmak isteyen kullanıcılar için Facebook hesabı nasıl kapatılır ? Facebook hesabını nasıl kalıcı olarak silebilirim ? Facebook hesabı silinirken sayfalarda silinir mi ? Facebook hesabını kapattığım da uygulamalar ve oyunlarımda silinir mi ? gibi tüm sorularınızın cevabı makalemizde.

Facebook hesabı nasıl kalıcı olarak silinir ? 

Facebook hesabınızı tamamen silmek isteyen kullanıcılar, hesabını kalıcı olarak kapatmak isteyenler, Facebook hesabını silmeden önce neler yapılmalıdır. Bu sorularınız cevabını resimli bir anlatım şeklinde sizlerle paylaşıyoruz. 

Facebook hesabınızı silmeden önce eğer yönetici olduğunuz sayfa veya gruplar varsa bunlara yeni bir yönetici eklemenizi öneririz. Çünkü Facebook hesabınız silindiğinde ikinci bir yönetici yoksa eğer tüm yöneticisi olduğunuz sayfalarınız ve gruplarınız kapatılacaktır. 

Uygulamalar nasıl silinir ? 

Uygulamalar ve oyunlar da tamamen silmeniz gerekiyor. Facebook hesabınızı tamamen silmeden önce uygulamalardan aşağıdaki linke tıklayarak uygulamaları ve oyunları kaldırmanız gerekiyor. 

Uygulama ve oyunları buradan kaldırabilirsiniz. 

Facebook hesabı silme 

Facebook üzerinden sayfalarınıza yeni bir yönetici atadıysanız yada sayfa veya gruplarınız yoksa, Uygulamları tamamen kaldırdıysanız artık Facebook hesabını tamamen silebiliriz. Facebook hesabınızı kalıcı olarak sildiğinizde artık tekrardan erişim sağlayamazsınız. Eğer bütün bu işlemleri yaptıysanız ve hesabınızı kapatmak için eminseniz. Aşağıdaki linke tıklayarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. 


Facebook hesabımı sil 


Facebook hesap silme, hesap kapatma
Hesabımı sil dediğinizde sizden şifreniz ve güvenlik kontrolü için birkaç bilgi isteyecektir. Bu bilgileri de doğru bir şekilde giriş yaptığınızda hesabınız tamamen kaldırılacaktır. 
Facebook hesap kapatma
Facebook hesabınızı güvenlik kontrolünü de geçtikten sonra tamamen silebilirsiniz. Eğer Facebook hesabınıza 2 hafta içerisinde tekrar dönmek isterseniz. Facebook adresinize şifreniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. Facebook hesabınızın tamamen silinmesini istiyorsanız eğer 2 hafta boyunca kesinlikle hesabınızı açmamanız gerekiyor. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×