Facebook indir 2019 Android APK iPhone

Facebook uygulamasını yani Face son sürüm Samsung Galaxy s4 s5 s6 s7 ve iPhone 4s 5s 6s  iPhone 7, iPhone 8 telefona Facebook uygulaması nasıl indirilir nasıl yüklenir yeni sürüm.

Facebook indir 2019 Android APK iPhone
banner192

iPhone App Store ve Google Play Store Android APK Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, iOS iPhone. Facebook' u cep telefonda ve tablette daha kolay kullanmak için Facebook Mobil uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Uygulamayı yüklemeden önce yazımızı tamamen okumanızı öneririm.

Dünyada en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitesi Facebook' u, mobil cihazlarda kullanmak ister misiniz! Neden olmasın ama Facebook resmi mobil uygulamasını kullanan bazı kullanıcılar, uygulamada bazen sorun yaşadığı yönünde şikayetlerde bulunmuşlardır.

Haberimizin en alt tarafında yer alan Facebook uygulamasının, Android ve iPhone cihazlar için indirme adresleri bulunmaktadır. Facebook uygulamada yaşanan sorunlardan dolayı alternatif resmi uygulamasını tercih edebilirsiniz. 

Eğer uygulamadan memnun kalmazsanız, aşağıda Facebook indir link adresinde önerdiğimiz, Facebook Lite uygulamasını deneyebilirsiniz. Facebook Lite, Facebook' un resmi uygulamasıdır.

Facebook uygulamasını indir yeni son sürümü yükleyerek sosyal ağdan video izleme, arkadaşlarınızla iletişime ve paylaşımı bu uygulama ile kolaylaştırınız.

Android iPhone telefonu ve tablete ücretsiz yükle. Daha önce yayınladığımız Facebook Lite indir haberimizi incelemeniz önerilir.

Facebook ile ilgili tüm sorunlarda ve genel kullanımla ilgili yardım almak için Teknoloji hattını arayabilirsiniz.

Facebook uygulamasını, Samsung, Android ve iOS (iPhone) sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz. 

Facebook Android sürümüne bu play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.katana&hl=tr adresten indirebilirsiniz. Facebook iPhone iOS sürümü içinde bu itunes.apple.com/app/facebook/id284882215 adresten indirip, cep telefona ve tablete yükleyebilirsiniz.

Facebook uygulamasında alınan şikayetler: Facebook uygulamasını indirirken çok bekliyorum. Facebook uygulamasını açtığımda bekliyor. Facebook uygulamasını kullanırken ara ara donmalar oluyor. Uygulama ekrana geliyor ama hesabım görüntülenmiyor. Facebook açılıyor sonra tekrar kapanıyor. Facebook uygulamasında video izlerken uygulama kapanıyor.

Facebook, 2015 yılı içerisinde uygulama ile ilgili sorunları doğruladı. Uygulamasındaki hataların giderilmesi ve performanslı çalışması için gerekli çalışmaların başladığını açıklamıştı. Ama hala bu gibi sorun yaşayan kullanıcılar için Facebook'un çıkardığı Facebook Lite uygulamasını kullanmanız önerilir. 

Facebook Lite uygulaması hem sorunsuz hızlı çalışıyor, hemde internet kota dostudur. Yani internet paketi kullanıyorsanız, normal uygulamada kullanılan veri tüketimi minimum seviyede. 

Facebook uygulaması ile neler yapılabiliyor: Facebook hesabınızdan uygulamaya giriş yaparak, hesabınıza eklediğiniz insanlarla iletişime geçebilir, onlarla paylaşımlarınızı yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden aileniz ve arkadaşlarınız neler yapmış, hangi fotoğrafları ve videoları paylaşmışlar, sizin ve arkadaşlarınızın paylaşımlarını kimler beğenmiş ve kimler yorum yapmış inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook' da yer alan oyunları oynayabilir ve oyunlara arkadaşlarınızı davet ederek birlikte de oynama imkanına sahipsiniz.


Facebook indir APK

facebook müşteri hizmetleri

Facebook indir 2018

Facebook indir Face Son Sürüm 

Facebook uygulaması son sürüm indir

Facebook uygulaması yeni sürüm indir

Facebook cep telefona nasıl indirilir

Facebook cep telefona nasıl yüklenir

Facebook Face Yeni Sürüm indir iPhone

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 15:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
savas
savas - 2 yıl Önce

Çok hazel ben

0624890509
0624890509 - 2 yıl Önce

0624890509